Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80241 - 80260 Napsat příspěvek

bale

bale je magor, jeste tam chybi fotka z american psycho...
558938
bale je magor, jeste tam chybi fotka z american psycho...
bale
0 0
reagovat
Taky se obávám, že s tím to životním stylem se Bale nemá šanci dožít více než šedesátky. Ale snad se pletu.
558935
Taky se obávám, že s tím to životním stylem se Bale nemá šanci dožít více než šedesátky. Ale snad se pletu.
0 0
reagovat
Není nějaké info k vydání prvního teaseru k X-menům? Premiéra se blíží a pořád ani žádnej oficiální obrázek ..
Jinak ... Bale je fakt blázen, samozřejmě že je frajer ale bojím se, že ho to fakt jednou zabije ... :D
558934
Není nějaké info k vydání prvního teaseru k X-menům? Premiéra se blíží a pořád ani žádnej oficiální obrázek .. Jinak ... Bale je fakt blázen, samozřejmě že je frajer ale bojím se, že ho to fakt jednou zabije ... :D
0 0
reagovat

Jeržik

558933
[link="http://www.youtube.com/watch?v=0auwpvAU2YA"]Presne tak[/link]
Jeržik
0 0
reagovat

Jeržik

je to srdcař :-) aby jej to nadšení ale jednou nezabilo, a věřím že být s ním na place musí být pravé peklo, protože to co je ochoten podstoupit sám, nejspíš požaduje i po okolí, nevidě, že ne každej je ochoten pro roli obětovat tolik.
558932
je to srdcař :-) aby jej to nadšení ale jednou nezabilo, a věřím že být s ním na place musí být pravé peklo, protože to co je ochoten podstoupit sám, nejspíš požaduje i po okolí, nevidě, že ne každej je ochoten pro roli obětovat tolik.
Jeržik
0 0
reagovat
Blázen...
558931
Blázen...
0 0
reagovat
558930
http://bitcast-a-sm.bitgravity.com/slashfilm/wp/wp-content/images/ZZ0CBF22FB.jpg
0 0
reagovat

vegasss7771

No právě na tý starý bábě mně to vůbec nesere (kdo se na to bude dívat), ale taková mladá holka by se toho těžko zbavovala. :D
558929
No právě na tý starý bábě mně to vůbec nesere (kdo se na to bude dívat), ale taková mladá holka by se toho těžko zbavovala. *:D*
vegasss7771
0 0
reagovat

okkac

Nejhorší na tom tetování je, že ho má 50letá baba. Dokážu to pochopit u 16leté vlhnoucí holky u Edwarda či co, ale tohle. :-:-:-:-:-
558928
Nejhorší na tom tetování je, že ho má 50letá baba. Dokážu to pochopit u 16leté vlhnoucí holky u Edwarda či co, ale tohle. *:-**:-**:-**:-**:-*
okkac
0 0
reagovat
Príde Exp II a hneď bude vo forme.
558923
Príde Exp II a hneď bude vo forme.
0 0
reagovat
558922
[link="http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1344748/Rosie-Huntington-Whitley-sports-unusual-body-chain-shows-chunky-arm-wear--bloated-Jason-Statham.html"]Jason nám trošku přibral přes vánoce *:))*[/link]
0 0
reagovat

navrh

vazena redakce, vas pocin o akcnich choreografech a bilancovani minulyho roku mi tak brnklo, ze byste mohli dat nejakej specialek o filmove/trailerove hudbe
jestli nejsem sam tak bych se rad dovedel neco z pozadi atd...
nevyjde nevadi, UTFG
558921
vazena redakce, vas pocin o akcnich choreografech a bilancovani minulyho roku mi tak brnklo, ze byste mohli dat nejakej specialek o filmove/trailerove hudbe jestli nejsem sam tak bych se rad dovedel neco z pozadi atd... nevyjde nevadi, UTFG
navrh
0 0
reagovat
Reklama pro F1 fanboye link :D
558913
Reklama pro F1 fanboye http://www.youtube.com/watch?v=12wSs4PEUWE *:D*
0 0
reagovat

Loki

Hm, tak to jo:D Dik
558907
Hm, tak to jo*:D* Dik
Loki
0 0
reagovat
Trochu zvláštní, ale jestli se nepletu, tak posun kontinentů byl myslím v jedničce v rámci jedné z veverčiných příhod:)
558906
Trochu zvláštní, ale jestli se nepletu, tak posun kontinentů byl myslím v jedničce v rámci jedné z veverčiných příhod:)
0 0
reagovat

Ice Age

Už jsem to nepředpokládal, ale opět mě veverka pobavila. :D Žirafy vedou.:-) P.S. Ten parchant fakt může za všechno.:-)
558888
Už jsem to nepředpokládal, ale opět mě veverka pobavila. *:D* Žirafy vedou.:-) P.S. Ten parchant fakt může za všechno.:-)
Ice Age
0 0
reagovat
Richard_Fish: To vzniklo, tak ze robili film, co sa vola Secretariat(bol to nejaky slavny dostihovy kon) a raz na neho pustal "trailer", kde namiest toho kona ukakzal to, co si videl. A potom to zacal byt taky running joke a nejako sa to ujalo. Proste taka blbost.:D
558887
Richard_Fish: To vzniklo, tak ze robili film, co sa vola Secretariat(bol to nejaky slavny dostihovy kon) a raz na neho pustal "trailer", kde namiest toho kona ukakzal to, co si videl. A potom to zacal byt taky running joke a nejako sa to ujalo. Proste taka blbost.*:D*
0 0
reagovat

Ice Age 4: Continental Drift (2012)

Ako to, ze tu nikde nie je teaser na novy Ice Age??? :D
link
558877
Ako to, ze tu nikde nie je teaser na novy Ice Age??? :D http://www.youtube.com/watch?v=BQMuqmrA2aU
Ice Age 4: Continental Drift (2012)
0 0
reagovat
Koukal jsem ted na Fergusona (koukam jen obcas a jeste se zpozdenim) a uz podruhe jsem videl toho pobihajiciho kone, kteremu rika secretaria?... Muze mi nekdo objasnit, kde se to vzalo a co to proboha je:D? Dik
558869
Koukal jsem ted na Fergusona (koukam jen obcas a jeste se zpozdenim) a uz podruhe jsem videl toho pobihajiciho kone, kteremu rika secretaria?... Muze mi nekdo objasnit, kde se to vzalo a co to proboha je*:D*? Dik
0 0
reagovat
Macejko: wtf? sakra snad už podle názvu by jim mohlo něco docvaknout, to fakt neni dobrý
558863
Macejko: wtf? sakra snad už podle názvu by jim mohlo něco docvaknout, to fakt neni dobrý
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se