Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80281 - 80300 Napsat příspěvek

To infinity and beyond!

Nevím jestli to tu proběhlo, ale přesně to vstihuje PIXAR, a proč ho máme rádi. link
:+:+:+:+:+
558818
Nevím jestli to tu proběhlo, ale přesně to vstihuje PIXAR, a proč ho máme rádi. http://www.youtube.com/watch?v=UwoPtQevOTE *:+**:+**:+**:+**:+*
To infinity and beyond!
0 0
reagovat
Kostěj
Eva Green je to rolí tak pohlcená, že dokonce aj v rozhovoru mluví spíš jako Morgana než jako Eva Green. Těšák:+:+
558817
[b]Kostěj[/b] Eva Green je to rolí tak pohlcená, že dokonce aj v rozhovoru mluví spíš jako Morgana než jako Eva Green. Těšák*:+**:+*
0 0
reagovat

Lišta

Claire Forlani a Eva Green (!!!) v "historickým" seriálu z Artušovskejch dob, a J. Fiennes jako Merlin navrch?
No kua ale ať už je to tady!
558816
Claire Forlani a Eva Green (!!!) v "historickým" seriálu z Artušovskejch dob, a J. Fiennes jako Merlin navrch? No kua ale ať už je to tady!
Lišta
0 0
reagovat
zahron: :D:+
558808
zahron: *:D**:+*
0 0
reagovat
Nominace na Producers guild of america tady
558807
Nominace na Producers guild of america [link="http://www.producersguild.org/news/news.asp?id=55819"]tady[/link]
0 0
reagovat
vy jste jistě určitě sečtělí fandové star wars obití všemi videii z youtube, ale pro případ že tohle nikdo neviděl .. :D
text_odkazu
558806
vy jste jistě určitě sečtělí fandové star wars obití všemi videii z youtube, ale pro případ že tohle nikdo neviděl .. *:D* [link="http://www.youtube.com/watch?v=kAHYftmwY0U"]text_odkazu[/link]
0 0
reagovat
Gwen bude ve filmu vypadat dobře, jen tady jí to nesluší.
558796
Gwen bude ve filmu vypadat dobře, jen tady jí to nesluší.
0 0
reagovat
uhorelo mnohem vic lidi, a dotklo se me to asi tolik, jako tohle... nemam paru kdo to byl
558784
uhorelo mnohem vic lidi, a dotklo se me to asi tolik, jako tohle... nemam paru kdo to byl
0 0
reagovat
Tak je to definitivně potvrzeno. link :-
558781
Tak je to definitivně potvrzeno. http://aktualne.centrum.cz/kultura/film/novinky/clanek.phtml?id=686940 *:-*
0 0
reagovat
Garfield vypadá jako poslední bezdomovec. A Emma se tam vůůbec nehodí.
558778
Garfield vypadá jako poslední bezdomovec. A Emma se tam vůůbec nehodí.
0 0
reagovat
Popravdě sem to čekal mnohem horší ;), a Garfield vypadá úplně normálně... Ta holčina je na tom o něco hůř, ale tak hádám, že je to dáno stylizací do komixové postavy, kde tuším blond ofina je hlavním rozpoznávacím znakem GT :)...
558776
Popravdě sem to čekal mnohem horší ;), a Garfield vypadá úplně normálně... Ta holčina je na tom o něco hůř, ale tak hádám, že je to dáno stylizací do komixové postavy, kde tuším blond ofina je hlavním rozpoznávacím znakem GT :)...
0 0
reagovat
Emma vypadá vážně hrozně (Garfield bez problémů).
558771
Emma vypadá vážně hrozně (Garfield bez problémů).
0 0
reagovat
Ten nový Spider-Man vypadá hrozně a jí to ani trochu nesluší.
558770
Ten nový Spider-Man vypadá hrozně a jí to ani trochu nesluší.
0 0
reagovat
Já s tím problém nemám. Je to Spider-Man na STŘEDNÍ škole a tam ta postava taky patří.
558769
Já s tím problém nemám. Je to Spider-Man na STŘEDNÍ škole a tam ta postava taky patří.
0 0
reagovat
Za mě dobrý
558768
Za mě dobrý
0 0
reagovat
Btw k te liste Spider-man: Hruza, me ocekavani je tak na 2/10...
558764
Btw k te liste Spider-man: Hruza, me ocekavani je tak na 2/10...
0 0
reagovat
Nečíchám, vyzera podla mna v pohode. Normalna hoodie, k tomu bunda a tie rukavice co neviem ako sa volaju. Nebyt tych rukavic tak vyzera proste jak normalny teenager. Ja som prave celkom zvedavy ako to bude vyzerat cele v pohybe. Inak Emma to s tymi vlasami utiahne, aby bola minimalne cute o to sa nebojim.8)
558758
Nečíchám, vyzera podla mna v pohode. Normalna hoodie, k tomu bunda a tie rukavice co neviem ako sa volaju. Nebyt tych rukavic tak vyzera proste jak normalny teenager. Ja som prave celkom zvedavy ako to bude vyzerat cele v pohybe. Inak Emma to s tymi vlasami utiahne, aby bola minimalne cute o to sa nebojim.*8)*
0 0
reagovat
Ad lišta - konečně dobrý zprávy ohledně Black Swan:+:+
558756
Ad lišta - konečně dobrý zprávy ohledně Black Swan*:+**:+*
0 0
reagovat
:D Opravdu působí jako superhrdina. Čicháte průšvih?
558755
*:D* Opravdu působí jako superhrdina. Čicháte průšvih?
0 0
reagovat

Snipsley

tohle je mnohem lepší :D:+
558754
tohle je mnohem lepší *:D**:+*
Snipsley
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se