Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80321 - 80340 Napsat příspěvek
25x malé příjmy, málo filmů...
558713
25x malé příjmy, málo filmů...
0 0
reagovat
:D
558710
*:D*
0 0
reagovat

Gorecki

Jak je libo ...:D ale většinou jsou po dvou, po třech, protože schovávám všechny lístky :D

text_odkazu
558709
Jak je libo ...*:D* ale většinou jsou po dvou, po třech, protože schovávám všechny lístky *:D* [link="http://img52.imageshack.us/img52/2633/p0401111643.jpg"]text_odkazu[/link]
Gorecki
0 0
reagovat

kouno

No můj taky, jelikož nedlouho před premiérou otevřeli Cinestar v Ostravě.
558708
No můj taky, jelikož nedlouho před premiérou otevřeli Cinestar v Ostravě.
kouno
0 0
reagovat
Schovávám od roku '98 ;) ovšem nemám všechny, neb některé už se v prach obrátily ;)...
558707
Schovávám od roku '98 ;) ovšem nemám všechny, neb některé už se v prach obrátily ;)...
0 0
reagovat
Já si žádné lístky neschovávám, nechci se stát obětí hoardingu ?)
558706
Já si žádné lístky neschovávám, nechci se stát obětí hoardingu *?)*
0 0
reagovat
okkac
Lístek z Klony útočí jsem ztratil a dost mě to mrzí, protože to byl můj první zážitek z multikina...
The Joker
Kdyby se hlasovalo o nejhezčí ikonku na moviezone, tak to u mě teď na sto pro vyhraješ. Pokaždé mám chuť s tebou začít flirtovat:D


558705
[b]okkac[/b] Lístek z Klony útočí jsem ztratil a dost mě to mrzí, protože to byl můj první zážitek z multikina... [b]The Joker[/b] Kdyby se hlasovalo o nejhezčí ikonku na moviezone, tak to u mě teď na sto pro vyhraješ. Pokaždé mám chuť s tebou začít flirtovat*:D*
0 0
reagovat
Hej, taky mám první lístek schovaný z 2002, ale na Star Wars: Klony útočí.
558704
Hej, taky mám první lístek schovaný z 2002, ale na Star Wars: Klony útočí.
0 0
reagovat
Kouno: Mám to stejně. :)
558702
Kouno: Mám to stejně. *:)*
0 0
reagovat
tak a teraz vsetci ukazte fotky, lebo to musi byt bizarny pohlad:)
558700
tak a teraz vsetci ukazte fotky, lebo to musi byt bizarny pohlad:)
0 0
reagovat
Taky mám lístky od roku 2002. První můj zálohovanej je ze Spider-mana:)
558699
Taky mám lístky od roku 2002. První můj zálohovanej je ze Spider-mana*:)*
0 0
reagovat
Též si je zálohuji:)
558698
Též si je zálohuji*:)*
0 0
reagovat
Jo, taky od roku '02 shromažďuju lístky. ?)
558696
Jo, taky od roku '02 shromažďuju lístky. *?)*
0 0
reagovat
Já taky, mam schované lístky ještě snad i z roku 2002.
558694
Já taky, mam schované lístky ještě snad i z roku 2002.
0 0
reagovat
já si shovávám lístky :D
558693
já si shovávám lístky *:D*
0 0
reagovat
To si odkladate listky, ci si robite ciarky? Ja si nepametam pomaly ani co som mal vcera na ranajky. (asi to bude vekom:)
558692
To si odkladate listky, ci si robite ciarky? Ja si nepametam pomaly ani co som mal vcera na ranajky. (asi to bude vekom:)
0 0
reagovat
14 filmů, 15 návštěv (2x Inception)... Co si tak nějak pamatuju posledních 8 let, tak slabší byl jen rok 2006. Bída. :o
558689
14 filmů, 15 návštěv (2x Inception)... Co si tak nějak pamatuju posledních 8 let, tak slabší byl jen rok 2006. Bída. *:o*
0 0
reagovat
Damn you, people who already stopped celebrating new year :D:))
558686
Damn you, people who already stopped celebrating new year *:D**:))*
0 0
reagovat
Jo, třeba KarelR v Tarantinově TOP 20
558685
Jo, třeba KarelR v Tarantinově TOP 20
0 0
reagovat
xxendxx: Za rok 2010! :D I jiní psali "letos" a mysleli tím ten minulí. 8)
558681
xxendxx: Za rok 2010! *:D* I jiní psali "letos" a mysleli tím ten minulí. *8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se