Disketa
Tak já se nedíval ani na jednu. Ty pohádky, co dávali, jsem viděl už milionkrát a ty, který bych vidět chtěl tak nedávali (nikdy čt neodpustím, že nebyly Ukradené vánoce jako každej rok). Radši jsem si pustil Stardust a to byla moje asi jediná letošní pohádka.
|
reagovat
|



where please?