Ta Citadela mě taky dost naštvala, jako by bylo těžký použít modely z prvního dílu, Omega to měla vynahradit, ale s prominutím byla taky uboze malá nebýt určitých misí.
Vardant: no slibovali, že se poučili a chtějí jít ve trojce trochu jiným směrem, protože získali zkušenosti jak z prvního, tak druhýho dílu.
|
reagovat
|



