Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80861 - 80880 Napsat příspěvek
No, ide o to, že máte obidvaja pravdu. Táto genetická anomália sa naozaj využíva pri šľachtení tohto druhu kôz.
556967
No, ide o to, že máte obidvaja pravdu. Táto genetická anomália sa naozaj využíva pri šľachtení tohto druhu kôz.
0 0
reagovat

Luke

Ved ano, je to dedicna choroba, vola sa to myotonia congenita syndrome, ziadne . To co napisal okkac nema ziadnu logiku, aky rozdiel je v tom nechat zozrat jednu konkretnu kozu namiesto hocijakej inej, napriklad tej "najpomalsej"?:)
Tu su tie macky ktore som spominal, bohuzial uz neziju:(
link
556966
Ved ano, je to dedicna choroba, vola sa to myotonia congenita syndrome, ziadne . To co napisal okkac nema ziadnu logiku, aky rozdiel je v tom nechat zozrat jednu konkretnu kozu namiesto hocijakej inej, napriklad tej "najpomalsej"?:) Tu su tie macky ktore som spominal, bohuzial uz neziju:( [link="http://www.youtube.com/watch?v=9CC_9aFuEkA"]link[/link]
Luke
0 0
reagovat

Gorecki

556965
[link="http://www.youtube.com/watch?v=we9_CdNPuJg"]link[/link]
Gorecki
0 0
reagovat

Kristen Bell

556964
http://www.youtube.com/watch?v=QO1y1wJduCo *:D**:+*
Kristen Bell
0 0
reagovat
diky cemuz to prestava byt vtipne :(
556963
diky cemuz to prestava byt vtipne :(
0 0
reagovat

okkac

To si zkopiroval z tych komentov na youtube?:) Pokial ja viem, je to choroba, relativne vzacna kedy pri vystraseni nastane chvilkova paralyza. Videl som to u maciek.
556962
To si zkopiroval z tych komentov na youtube?:) Pokial ja viem, je to choroba, relativne vzacna kedy pri vystraseni nastane chvilkova paralyza. Videl som to u maciek.
okkac
0 0
reagovat

okkac

tak to je vlastně docela chytrý :+
556961
tak to je vlastně docela chytrý *:+*
okkac
0 0
reagovat
To je nějaký druh koz, které, když je uvedeš do leku, strachu nebo nervozity, tak jim ztuhnou všechny svaly. Nevím, jestli nebyly speciálně vyšlechtěné, protože se pár kusů používá jako obětní beránci do stád na pastvách v případě, že by stádo třeba napadl predátor, tak prostě zatuhnou, predátor se na ně vrhne a zbytek stáda může utéct do bezpečí.
556960
To je nějaký druh koz, které, když je uvedeš do leku, strachu nebo nervozity, tak jim ztuhnou všechny svaly. Nevím, jestli nebyly speciálně vyšlechtěné, protože se pár kusů používá jako obětní beránci do stád na pastvách v případě, že by stádo třeba napadl predátor, tak prostě zatuhnou, predátor se na ně vrhne a zbytek stáda může utéct do bezpečí.
0 0
reagovat
wtf? :D:D
556959
wtf? *:D**:D*
0 0
reagovat

deiwi

mozna je to tema pivama, ale nekolikrat jsem u toho vyprskl smichy jak debil :-D
556958
mozna je to tema pivama, ale nekolikrat jsem u toho vyprskl smichy jak debil :-D
deiwi
0 0
reagovat
:D:D:+
556957
*:D**:D**:+*
0 0
reagovat
:D
556956
*:D*
0 0
reagovat
deiwi: Co to je! :D:D:D
556955
deiwi: Co to je! *:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Viděl jsem toho dost, ale kozy v tranzu jsem ještě neviděl link :D
556954
Viděl jsem toho dost, ale kozy v tranzu jsem ještě neviděl http://www.youtube.com/watch?v=xpQZTwlnF4M *:D*
0 0
reagovat

Simi_Papi

Když budeš mít štěstí, tak za týden, max. za dva. Před Vánoci jsou všechny e-shopy vytížený, tak to může trvat i déle...
556939
Když budeš mít štěstí, tak za týden, max. za dva. Před Vánoci jsou všechny e-shopy vytížený, tak to může trvat i déle...
Simi_Papi
0 0
reagovat

speta.jr

no, chci objednavat v utery, tak nevim...
dik za odpoved
556935
no, chci objednavat v utery, tak nevim... dik za odpoved
speta.jr
0 0
reagovat

Simi_Papi

kdyz si pospisis, tak to stihnes ;)
556934
kdyz si pospisis, tak to stihnes *;)*
Simi_Papi
0 0
reagovat

malá otázečka

chci koupit na vánoce neco z thehut.com. Za jak dlouho mi to prijde domu?
556933
chci koupit na vánoce neco z thehut.com. Za jak dlouho mi to prijde domu?
malá otázečka
0 0
reagovat

popik

jj ten dabing je strasne super...ty pubertalni hlasky a tak...:D
556926
jj ten dabing je strasne super...ty pubertalni hlasky a tak...*:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

Hra je to hodně fajn, ale chybí mi ta otevřenost města. Co stojí hodně za pochvalu je voice acting ;)

rewand: Pokud vím, tak prohlásil, že udělali s Goyerem kvalitní scénář a zbytek nechají na Snyderovi... 8)
556923
Hra je to hodně fajn, ale chybí mi ta otevřenost města. Co stojí hodně za pochvalu je voice acting *;)* rewand: Pokud vím, tak prohlásil, že udělali s Goyerem kvalitní scénář a zbytek nechají na Snyderovi... *8)*
popicek
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se