Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80881 - 80900 Napsat příspěvek

popik

Spider Man: Shattered Dimension...nevim jestli uz nekdo z vas mel tu cest si to zahrat, ale podle me hodne povedena hra? Kuci si s tou hrou pekne vyhrali a ta komiksovost z teho jen cisi 8)
556922
Spider Man: Shattered Dimension...nevim jestli uz nekdo z vas mel tu cest si to zahrat, ale podle me hodne povedena hra? Kuci si s tou hrou pekne vyhrali a ta komiksovost z teho jen cisi *8)*
popik
0 0
reagovat
Jak to bude s produkcí Supermana? Teď jsem na CSFD četl, že se od toho Nolan se svojí partou distancuje a nechává to jenom na Snyderovi.
556920
Jak to bude s produkcí Supermana? Teď jsem na CSFD četl, že se od toho Nolan se svojí partou distancuje a nechává to jenom na Snyderovi.
0 0
reagovat

Sp!der-bite

Aby se Rodriguez nerozhodnul tam do tý dvojky nakonec nacpat děcka a udělat to ve 3D... :D:D:D
556910
Aby se Rodriguez nerozhodnul tam do tý dvojky nakonec nacpat děcka a udělat to ve 3D... *:D**:D**:D*
Sp!der-bite
0 0
reagovat
Machete Jr.: link :))
556908
Machete Jr.: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/218677-v-mexiku-zatkli-14leteho-zabijaka-stinal-obetem-hlavy.html *:))*
0 0
reagovat
inb4 nasraný Cival :D
556905
inb4 nasraný Cival *:D*
0 0
reagovat
To zas někdo hackuje MZ? :(:- nebo redesign? :):+
556874
To zas někdo hackuje MZ? *:(**:-* nebo redesign? *:)**:+*
0 0
reagovat

deiwi

jó, já to po omrknutí zdrojáku www.ppl.cz pochopil :D :D
556873
jó, já to po omrknutí zdrojáku www.ppl.cz pochopil *:D* *:D*
deiwi
0 0
reagovat

okkac

crap, já koukal na toho Kimmela až dneska a jak neklikám na všechny linky... ale hezká synergie :+
556861
crap, já koukal na toho Kimmela až dneska a jak neklikám na všechny linky... ale hezká synergie *:+*
okkac
0 0
reagovat
Nový Arcade Fire a Kings of leon sou v těch nominacích asi tak oprávněně, jako Katy Perry
556850
Nový Arcade Fire a Kings of leon sou v těch nominacích asi tak oprávněně, jako Katy Perry
0 0
reagovat

krajec

Číslo na zákaznickou linku je na webu PPL běžně vpravo dole na každý stránce. S návalem dotazů způsobených zpožděnými dodávkami kvůli sněhové kalamitě to ajťáci vyřešili tak, že telefonní číslo prostě schovali ;)
556848
Číslo na zákaznickou linku je na webu PPL běžně vpravo dole na každý stránce. S návalem dotazů způsobených zpožděnými dodávkami kvůli sněhové kalamitě to ajťáci vyřešili tak, že telefonní číslo prostě schovali *;)*
krajec
0 0
reagovat

Memphis

No, já jsem rád, že se ty rapový alba dostaly i do normálních kategorií. Protože letos je to fak úroda. Ne množstvím, ale právě kvalitou...
Ale Katy Perry tam imho nemá vůůůbec co dělat...
556847
No, já jsem rád, že se ty rapový alba dostaly i do normálních kategorií. Protože letos je to fak úroda. Ne množstvím, ale právě kvalitou... Ale Katy Perry tam imho nemá vůůůbec co dělat...
Memphis
0 0
reagovat

Pražáci, že jste se nepochlubili!!!

Sorry, za tolik příspěvků po sobě, ale tohle semka fak nejde nedat! link
! ! ! ČESKEJ FLASHMOB ! ! !
556846
Sorry, za tolik příspěvků po sobě, ale tohle semka fak nejde nedat! http://www.youtube.com/watch?v=AEygLiIT5Uw&feature=player_embedded#! [b]! ! ! ČESKEJ FLASHMOB ! ! ![/b]
Pražáci, že jste se nepochlubili!!!
0 0
reagovat

verbst

The Suburbs je i pro mě osobně AOTY, ale ty ostatní nominovaný, to je výsměch, Katy Perry? seriously, wtf?

jen doufám, že to není cesta, kterou se za pár let uberou i Oscary, ceny pro Pottera a Stmívání, to by bylo něco :-
556845
The Suburbs je i pro mě osobně AOTY, ale ty ostatní nominovaný, to je výsměch, Katy Perry? seriously, wtf? jen doufám, že to není cesta, kterou se za pár let uberou i Oscary, ceny pro Pottera a Stmívání, to by bylo něco *:-*
verbst
0 0
reagovat
Jo, a ty Grammy taky vypadají dobře. Doufám v nějakou pro B.o.B.!!! :)) A Arcade Fire by mohli dostat. To album je fenomenální!
556843
Jo, a ty Grammy taky vypadají dobře. Doufám v nějakou pro B.o.B.!!! :)) A Arcade Fire by mohli dostat. To album je fenomenální!
0 0
reagovat

Luc

viz. můj příspěvek 02.12.2010 11:48:24
556842
viz. můj příspěvek 02.12.2010 11:48:24
Luc
0 0
reagovat

sohaj

Lepší než Anglie, nebo USA... Zvlášť na Katar se těším! :)) :+:+
556841
Lepší než Anglie, nebo USA... Zvlášť na Katar se těším! :)) *:+**:+*
sohaj
0 0
reagovat
Asylum už dělá takové výtvory naschvál. Pár věcí se chytlo nejspíš a teď si říkájí, že čím šílenější zápletka, tím víc potencionálních fanoušků ulítlích špatných filmových zálěžitostí na trhu polapí. Prostě díra na trhu a tu vyplňuje Asylum. Nemám to ale nijak podložené, ale pokud přicházejí s dalším a dalším filmem, tak se to asi zaplatí nějak.
556840
Asylum už dělá takové výtvory naschvál. Pár věcí se chytlo nejspíš a teď si říkájí, že čím šílenější zápletka, tím víc potencionálních fanoušků ulítlích špatných filmových zálěžitostí na trhu polapí. Prostě díra na trhu a tu vyplňuje Asylum. Nemám to ale nijak podložené, ale pokud přicházejí s dalším a dalším filmem, tak se to asi zaplatí nějak.
0 0
reagovat
Luc: 02.12.2010 11:48:24 :)):D
556839
Luc: 02.12.2010 11:48:24 *:))**:D*
0 0
reagovat
link tss ňáký octopusy a crokosauři :D
556838
http://www.trendingtube.com/dvp52EgH2ro/twin-tornadoes-vs-double-rainbow tss ňáký octopusy a crokosauři :D
0 0
reagovat

Drsná čtvrť

Jděte se projít po Vítkovicích v Ostravě tak kolem 23:00 a poznáte drsnou čtvrť, šampónci.
556836
Jděte se projít po Vítkovicích v Ostravě tak kolem 23:00 a poznáte drsnou čtvrť, šampónci.
Drsná čtvrť
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se