Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80941 - 80960 Napsat příspěvek
letošní oskárci by mohli bejt zajímaví, s takovym hosterskym mixem... těšim těšim Annie to s Jackmanem pěkně roztočila a Franco je borec :)
556681
letošní oskárci by mohli bejt zajímaví, s takovym hosterskym mixem... těšim těšim Annie to s Jackmanem pěkně roztočila a Franco je borec :)
0 0
reagovat

Loki

Už mi to tu jede :))
556676
Už mi to tu jede :))
Loki
0 0
reagovat
Tez odpocivej Irvine v pokoji...
556675
Tez odpocivej Irvine v pokoji...
0 0
reagovat
Hele zas to s nariekanim neprehanajte. Uz ste ako stare babky na dedine. Kershner nic od 93 nenatocil, takze to neni, ze by ho smrt zastihla v polke natacania jeho noveho opusu. A Leslieho je skoda, ale popravde nikto uz asi velmi necakal, ze sa na nieco este zmohne. Obaja naviac mali uctyhodny vek. Tak polozte tie "End is nigh" transparenty a chodte si radsej pustit Blaznivu Strelu alebo Imperium.
556673
Hele zas to s nariekanim neprehanajte. Uz ste ako stare babky na dedine. Kershner nic od 93 nenatocil, takze to neni, ze by ho smrt zastihla v polke natacania jeho noveho opusu. A Leslieho je skoda, ale popravde nikto uz asi velmi necakal, ze sa na nieco este zmohne. Obaja naviac mali uctyhodny vek. Tak polozte tie "End is nigh" transparenty a chodte si radsej pustit Blaznivu Strelu alebo Imperium.
0 0
reagovat
The Force will be with him. Always.

Jdu otevřít tu dvánactiletou Tullamorku, co tu mám. Dnešek je den napiču!
556671
The Force will be with him. Always. Jdu otevřít tu dvánactiletou Tullamorku, co tu mám. Dnešek je den napiču!
0 0
reagovat
zahron: To vypadá na konec světa! :-
556669
zahron: To vypadá na konec světa! *:-*
0 0
reagovat
Co je to dneska za den:- Irvin Kershner dnes také odešel na věčnost. Díky za Impérium vrací úder.
556668
Co je to dneska za den*:-* Irvin Kershner dnes také odešel na věčnost. Díky za Impérium vrací úder.
0 0
reagovat
Irvin Kershner :o RIP :-
556661
Irvin Kershner *:o* RIP *:-*
0 0
reagovat
další smrt

dneska je divnej den ...
556663
[link="http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=71962"]další smrt[/link] dneska je divnej den ...
0 0
reagovat
Jeste k Richardovi, jako vzdy nekomu se to muze a nekomu nemusi libit, za me kazdopadne palec nahoru, ja jsem se bavil!
556660
Jeste k Richardovi, jako vzdy nekomu se to muze a nekomu nemusi libit, za me kazdopadne palec nahoru, ja jsem se bavil!
0 0
reagovat

Jardus

No jestli máš kreditku s povolenejma zahraničníma platbama, tak můžeš normálně zaplatit tou.
556658
No jestli máš kreditku s povolenejma zahraničníma platbama, tak můžeš normálně zaplatit tou.
Jardus
0 0
reagovat
Je to dokonalé představení, ale zálěží na tom, jak se rychle zrecykluje no. Třeba je genius a bude mít stále nové nápady. Jinak si ho pamatuju ještě jako Ríšu ze streamu a tam kam to dotáhl teď, to je až neuvěřitelný.
556654
Je to dokonalé představení, ale zálěží na tom, jak se rychle zrecykluje no. Třeba je genius a bude mít stále nové nápady. Jinak si ho pamatuju ještě jako Ríšu ze streamu a tam kam to dotáhl teď, to je až neuvěřitelný.
0 0
reagovat
st39.6: Ano. Skutečně jsem si včera říkal, kdo jsou ti lidé, jež za něj byli ochotní vyhodit 13,- Kč za jednu sms.
556653
st39.6: Ano. Skutečně jsem si včera říkal, kdo jsou ti lidé, jež za něj byli ochotní vyhodit 13,- Kč za jednu sms.
0 0
reagovat
vazne se musis tak hloupe ptat?
556652
vazne se musis tak hloupe ptat?
0 0
reagovat
krajec: A tohle jako vážně někomu přijde vtipný? :o
556651
krajec: A tohle jako vážně někomu přijde vtipný? *:o*
0 0
reagovat
Hele spousta z vás tu má určitě zkušenosti s platbami přes net v zahraničí co? :) Já jsem chtěl objednat lístky na French Open a nabízí mi to platbami zahraničními kartami nebo přes PayPal a tak nějak nevím, co s tím... :D Nějaká rada?
556650
Hele spousta z vás tu má určitě zkušenosti s platbami přes net v zahraničí co? *:)* Já jsem chtěl objednat lístky na French Open a nabízí mi to platbami zahraničními kartami nebo přes PayPal a tak nějak nevím, co s tím... *:D* Nějaká rada?
0 0
reagovat
Prvý poriadny trailer na Game of Thrones! Ako fanúšik som prežil orgazmus link
556648
Prvý poriadny trailer na Game of Thrones! Ako fanúšik som prežil orgazmus http://www.youtube.com/watch?v=b5kZ10UYLlY
0 0
reagovat
On tady to představení dost recykloval ze svých minulých, ale podle mě to přivedl k dokonalosti.
556647
On tady to představení dost recykloval ze svých minulých, ale podle mě to přivedl k dokonalosti.
0 0
reagovat
my ho jednou meli na akci a skoro ho vypiskali :D
556646
my ho jednou meli na akci a skoro ho vypiskali *:D*
0 0
reagovat
ten kluk je nadanej :D
556645
ten kluk je nadanej *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se