
krajec: Jo to jsem viděl, je vážně dobrej! 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Teda, to jsem si tu po ránu zrovna nezvedl náladu. Večer koukám na střelu.|
reagovat
|
|
reagovat
|
a většina z nich byly bezcenné.|
reagovat
|
|
reagovat
|