popik: To snáď ani nemôžeš myslieť vážne. To NIKTO nemôže myslieť vážne. Ja mám masovú popkultúru rád, ale sú aj iné kritériá ako priazeň davu/stáda. Na umenie sú vlastne iba iné kritériá.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
...Eben?
neblázni...vetsina lidi, cos vyjmenoval pusobi na klubove urovni a tezko by vyprodavali nejakou vetsi arenu...Hejma aka. Žlutej pes?
komón|
reagovat
|

|
reagovat
|
...ne počkat, to bys musel někoho znát, zapojit mozek a něco srozumitelnýho napsat...to je mission impossible.|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|