Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 81041 - 81060 Napsat příspěvek
Lidi ... potřeboval bych link na stránku, kde asi přibližně před 47 měsíci byl žebříček přibližně 35 hereček a herců do 25 let ... něco jako - kdo bude budoucí filmová stár nebo tak něco ten žebříček propagoval, byl tam Cera,Garfield,jaden Smith,Kristen a spousta takových ... pls jestli nevíte kde to bylo?
556537
Lidi ... potřeboval bych link na stránku, kde asi přibližně před 47 měsíci byl žebříček přibližně 35 hereček a herců do 25 let ... něco jako - kdo bude budoucí filmová stár nebo tak něco ten žebříček propagoval, byl tam Cera,Garfield,jaden Smith,Kristen a spousta takových ... pls jestli nevíte kde to bylo?
0 0
reagovat
:D
556536
*:D*
0 0
reagovat
Ono už je to celkem ohraně, ale stále platné link
556535
Ono už je to celkem ohraně, ale stále platné http://funny.picturepie.com/images/arguing_internet_retarded.jpg
0 0
reagovat
Guys... get a life :))
556534
Guys... get a life *:))*
0 0
reagovat
Hale Caesar: Jen proto, že má někdo odlišné názory tak je podle tebe verbeš (nácky nepočítám to jsou exoti)?
556533
Hale Caesar: Jen proto, že má někdo odlišné názory tak je podle tebe verbeš (nácky nepočítám to jsou exoti)?
0 0
reagovat

TedGeorge

Jaj, tak ty sem musel nějak minout :D
556532
Jaj, tak ty sem musel nějak minout *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Hale Caesar

Sou i anti-racist skini. Taky verbež?

A co se Ti nezdá na skinhead subkultuře?
556531
Sou i anti-racist skini. Taky verbež? A co se Ti nezdá na skinhead subkultuře?
Hale Caesar
0 0
reagovat

fingolfincz

Už se tady vyřešilo plno věcí :D:D
556530
Už se tady vyřešilo plno věcí *:D**:D*
fingolfincz
0 0
reagovat

TedGeorge

Ehm. A která diskuze tady v kecárně kdy měla nějakej smysl??)

Sorry mám dneska nějakou hádavou náladu :)
556529
Ehm. A která diskuze tady v kecárně kdy měla nějakej smysl?*?)* Sorry mám dneska nějakou hádavou náladu :)
TedGeorge
0 0
reagovat
Hale Caesar: Ale skinhead vážně neznamená nácek. Existují i anarchist skini, red skini a taky apolitičtí skini.

Anarchistama jsi to teda zachránil. Už jsem psal, že je to podle mě jedna verbež...
556528
Hale Caesar: Ale skinhead vážně neznamená nácek. Existují i anarchist skini, red skini a taky apolitičtí skini. Anarchistama jsi to teda zachránil. Už jsem psal, že je to podle mě jedna verbež...
0 0
reagovat

verbst

Kde máš osobní urážku? "Nějakej verbst"? To tě uráží?:o

A ano hudební vzdělání vskutku nemám. A ty máš teda titul z hudební vědy, hm? A seš si jistej, že i pokud ten titul máš (což pochybuju), že tě to opravňuje o někom tvrdit, že "neumí muziku"?
556527
Kde máš osobní urážku? "Nějakej verbst"? To tě uráží?*:o* A ano hudební vzdělání vskutku nemám. A ty máš teda titul z hudební vědy, hm? A seš si jistej, že i pokud ten titul máš (což pochybuju), že tě to opravňuje o někom tvrdit, že "neumí muziku"?
verbst
0 0
reagovat
Hlavně že ste to vyřešili a mělo to smysl... :-
556526
Hlavně že ste to vyřešili a mělo to smysl... *:-*
0 0
reagovat
O tom jestli je to nácek nebo ne se dá ještě docela dobře debatovat. Ale jeho tvorba ječistě otázkou vkusu a stavět jeden vkus na druhý je zhovadilost...
556525
O tom jestli je to nácek nebo ne se dá ještě docela dobře debatovat. Ale jeho tvorba ječistě otázkou vkusu a stavět jeden vkus na druhý je zhovadilost...
0 0
reagovat
Hale Caesar: Ale skinhead vážně neznamená nácek. Existují i anarchist skini, red skini a taky apolitičtí skini. Popicek: Souhlas, je to otázka názoru. Jinak, Krysař je jeden z nejlepších muzikálu co podle mě vzniknul.
556524
Hale Caesar: Ale skinhead vážně neznamená nácek. Existují i anarchist skini, red skini a taky apolitičtí skini. Popicek: Souhlas, je to otázka názoru. Jinak, Krysař je jeden z nejlepších muzikálu co podle mě vzniknul.
0 0
reagovat
hned na začátku mi bylo jasný, že se to tu takhle rozjede 8)
556523
hned na začátku mi bylo jasný, že se to tu takhle rozjede *8)*
0 0
reagovat

popik

to Bachy: máš recht, jdu chrápat :D
556522
to Bachy: máš recht, jdu chrápat *:D*
popik
0 0
reagovat
Jéžiši, to se fakt budete kosit kvůli takový kokotině? Kdyby to byl alespoň flame Avatar vs. Svět nebo Toy Story vs. Dragon:D

Co znamená "docela slušné hudební vzdělání"?
556520
Jéžiši, to se fakt budete kosit kvůli takový kokotině? Kdyby to byl alespoň flame Avatar vs. Svět nebo Toy Story vs. Dragon*:D* Co znamená "docela slušné hudební vzdělání"?
0 0
reagovat
Nene. To se pozná docela slušným hudebním vzděláním. Což bys věděl, kdybys nějaký měl...
A jsem rád, že jsme se snížili k osobním urážkám... Debile...
556521
Nene. To se pozná docela slušným hudebním vzděláním. Což bys věděl, kdybys nějaký měl... A jsem rád, že jsme se snížili k osobním urážkám... Debile...
0 0
reagovat

verbst

A to že Landa neumí se pozná jak, prosím pěkně? Tak že to nějakej verbst s v for vagina na čele pětkrát po sobě napíše na MovieZone? :)
556519
A to že Landa neumí se pozná jak, prosím pěkně? Tak že to nějakej verbst s v for vagina na čele pětkrát po sobě napíše na MovieZone? :)
verbst
0 0
reagovat

popicek

Za to ty tvoje názory by se měly tesat, co?
556518
Za to ty tvoje názory by se měly tesat, co?
popicek
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se