Nene. To se pozná docela slušným hudebním vzděláním. Což bys věděl, kdybys nějaký měl...
A jsem rád, že jsme se snížili k osobním urážkám... Debile...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
dekuji
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Předpokládám, že jakýkoliv subkulturní hnutí je v tom případě verbež, hm?
|
reagovat
|

|
reagovat
|
You're a funny guy. Kdo potřebuje coververze? A co si myslíš, že je coververze jinýho než vzetí známý písničky a přezpívání/přearanžování ji po svym? 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
hmm je to fakt směšný
|
reagovat
|