Psema
Jaké srágory. Mě se líbí všechny díly Planet Opic. Hlavně ten poslední díl, ve kterém opice žijí s člověkem v postkatastrofické době. :-)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Nebyt ty ostatni takove sragory, tak to beru hned! Ikdyz ten TV serial jsem nevidel, takze nemuzu hodnotit uplne... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|