Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13961 - 13980 Napsat příspěvek
Zíííííííííííííííííííííííííííív:D
498487
Zíííííííííííííííííííííííííííív*:D*
0 0
reagovat

HAL

Nevím proč sem taháš, že pro mě kdejaká hra je nejlepší. Oproti filmům jsem u her mnohem vybíravější.
Z poslední doby co stály za to jsou Crysis, Bioshock, CoD4, Frontlines. Třeba takovej velmi kladnej Assasin Creed jsem pro zajímavost zkusil a po hodině zabalil. Poslední 2 roky si už velmi vybírám.
Jinak totiž hraju pořád jen BF2142 po netu, občas ještě Diablo 2 po netu a poslední 2 měsíce hodně Gothic 3.
498483
Nevím proč sem taháš, že pro mě kdejaká hra je nejlepší. Oproti filmům jsem u her mnohem vybíravější. Z poslední doby co stály za to jsou Crysis, Bioshock, CoD4, Frontlines. Třeba takovej velmi kladnej Assasin Creed jsem pro zajímavost zkusil a po hodině zabalil. Poslední 2 roky si už velmi vybírám. Jinak totiž hraju pořád jen BF2142 po netu, občas ještě Diablo 2 po netu a poslední 2 měsíce hodně Gothic 3.
HAL
0 0
reagovat
S tim hypem je to u hernich recenzi opravdu na povazenou. U GTA 4 me prave docela prekvapilo prave Tiscali, ktere sice ve vysledku dalo hra 9/10, ale cela recenze se nesla v kritickem tonu a dalsi dny nasledoval clanek Proc si GTA nevyslouzi desitku.:+
498478
S tim hypem je to u hernich recenzi opravdu na povazenou. U GTA 4 me prave docela prekvapilo prave Tiscali, ktere sice ve vysledku dalo hra 9/10, ale cela recenze se nesla v kritickem tonu a dalsi dny nasledoval clanek Proc si GTA nevyslouzi desitku.*:+*
0 0
reagovat

deiwi

Ono to není na systému, že by recenze byla zaplacená, ale recenzenta (server) si obtočíš kolem prstu, tak, že hry na recenzování mu posíláš ve speciálních edicích s věcma na víc, nemusí je vracet, dostáváš pozvánky na spoustu firemních akcí a spoustu reklam živící tvůj server, od tebe se očekává co nejlepší hodnocení (Ubisoftu vadilo dokonce hodnocení 70% v jedné kauze a zatnul tipec), i když na to vcelku ta hra nemá. Nesplníš, vydavatel přestane zadávat reklamy, posílat hry a klidně začne pomlouvat:)
Viz. Kane a Lynch, kdy Eidosu vadila z počátku průměrná hodnocení. U nás to tolik nehrozí, ale v cizině je to docela občas bubák. Recenzent nechce vybočit z řady hodnocení ostatních, ne kvůli exotičnosti, ale financím.
498475
Ono to není na systému, že by recenze byla zaplacená, ale recenzenta (server) si obtočíš kolem prstu, tak, že hry na recenzování mu posíláš ve speciálních edicích s věcma na víc, nemusí je vracet, dostáváš pozvánky na spoustu firemních akcí a spoustu reklam živící tvůj server, od tebe se očekává co nejlepší hodnocení (Ubisoftu vadilo dokonce hodnocení 70% v jedné kauze a zatnul tipec), i když na to vcelku ta hra nemá. Nesplníš, vydavatel přestane zadávat reklamy, posílat hry a klidně začne pomlouvat*:)* Viz. Kane a Lynch, kdy Eidosu vadila z počátku průměrná hodnocení. U nás to tolik nehrozí, ale v cizině je to docela občas bubák. Recenzent nechce vybočit z řady hodnocení ostatních, ne kvůli exotičnosti, ale financím.
deiwi
0 0
reagovat
Kterej monitro je lepší?
LG link
Hyundai link
498472
Kterej monitro je lepší? LG http://www.agen.cz/produkt/45426/LG-L245WP-BN-24-Wide-8ms-cerna.htm Hyundai http://www.agen.cz/produkt/60993/Hyundai-W241D-24-6ms-wide-repro-cerna-bila.htm
0 0
reagovat
To si musí každej osahat aneb jak říká chlapík v Ammunation na Las Venturas Strip: Take it, hold it, love it ;) Znám chlapíka, kterej nikdy nehrál Gran Turismo a pořád mi tvrdí, jakej je to shit. To mi přijde na hlavu postavený, stejně jako hodnocení "nejlepší hra/film všech dob". Hype taky udělá svoje a věřím tomu, že recenze můžou bejt placený, tak to bohužel chodí. Ve hrách, při předávání cen, při volbě čehokoliv. Buďme rádi za "nezávislé" zdroje :)
498471
To si musí každej osahat aneb jak říká chlapík v Ammunation na Las Venturas Strip: Take it, hold it, love it ;) Znám chlapíka, kterej nikdy nehrál Gran Turismo a pořád mi tvrdí, jakej je to shit. To mi přijde na hlavu postavený, stejně jako hodnocení "nejlepší hra/film všech dob". Hype taky udělá svoje a věřím tomu, že recenze můžou bejt placený, tak to bohužel chodí. Ve hrách, při předávání cen, při volbě čehokoliv. Buďme rádi za "nezávislé" zdroje :)
0 0
reagovat
Nejde o to že by se mi třeba nelíbilo, třeba poslední GTAčko taky rozhodně nepovažuju za špatnou hru, ale brutální nekritičnost v recenzích podobných hodně očekávaných novinek, kdy vychválí dobré stránky hry do nebe a ty špatné buď ignorují a nebo "tak nějak" omluví, mě dost štve a hodnoceními se už ani neřídím. To není samozřejmě problém jen GTA (mluvím hlavně o SA), ale z poslední doby i Crysis, Bioshock a mnoha dalších... jsou to vcelku kvalitní hry, ale dávat jim všem 10/10 +-0,5?... Vždyť nějaká "nejlepší hra všech dob" vychází podle recenzí snad co půl roku...

Ravenhorn: Jasně, chápu že pro tebe to nejlepší hra všech dob pokaždé opravdu je, ale tobě se líbí i kdejaká sračka ;)
498458
Nejde o to že by se mi třeba nelíbilo, třeba poslední GTAčko taky rozhodně nepovažuju za špatnou hru, ale brutální nekritičnost v recenzích podobných hodně očekávaných novinek, kdy vychválí dobré stránky hry do nebe a ty špatné buď ignorují a nebo "tak nějak" omluví, mě dost štve a hodnoceními se už ani neřídím. To není samozřejmě problém jen GTA (mluvím hlavně o SA), ale z poslední doby i Crysis, Bioshock a mnoha dalších... jsou to vcelku kvalitní hry, ale dávat jim všem 10/10 +-0,5?... Vždyť nějaká "nejlepší hra všech dob" vychází podle recenzí snad co půl roku... Ravenhorn: Jasně, chápu že pro tebe to nejlepší hra všech dob pokaždé opravdu je, ale tobě se líbí i kdejaká sračka *;)*
0 0
reagovat

st39.6

Jak říká rcorp, tak do toho netahej Moviezone a všechny weby8)
498457
Jak říká rcorp, tak do toho netahej Moviezone a všechny weby*8)*
st39.6
0 0
reagovat
Zrovna u herních webů (zahraničních) tohle docela problém je, protože většinu příjmů mají z reklamy, jejíž většina je od...herních distributorů. :) A pak tam jsou takové blbosti jako exkluzivní recenze a tak...
498456
Zrovna u herních webů (zahraničních) tohle docela problém je, protože většinu příjmů mají z reklamy, jejíž většina je od...herních distributorů. :) A pak tam jsou takové blbosti jako exkluzivní recenze a tak...
0 0
reagovat
jako treba na moviezone? ... jasne, uplne vsechny weby sou zaplaceny. a deiwi taky. a ja taky. i santu letos podplatili, aby rozvazel jen gtacko ?)
498454
jako treba na moviezone? ... jasne, uplne vsechny weby sou zaplaceny. a deiwi taky. a ja taky. i santu letos podplatili, aby rozvazel jen gtacko *?)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Jistěže, a žádné ovlivňování herních recenzentů vydavatelskými společnostmi taky neextstuje, hmm8)
Co funguje na novináře, funguje i na recenzenty.
498452
Jistěže, a žádné ovlivňování herních recenzentů vydavatelskými společnostmi taky neextstuje, hmm*8)* Co funguje na novináře, funguje i na recenzenty.
Ravenhorn
0 0
reagovat
A někdy těch pár lidí co se jim to nelíbí, vše svádějí na vyhypování.
498451
A někdy těch pár lidí co se jim to nelíbí, vše svádějí na vyhypování.
0 0
reagovat

Fluke

Problém s přehnaným absolutním hodnocením na renomovaných webech a často i v časopisech neplatí jen u GTA, ale snad u každé hodně vyhypované hry ;)
498450
Problém s přehnaným absolutním hodnocením na renomovaných webech a často i v časopisech neplatí jen u GTA, ale snad u každé hodně vyhypované hry *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Vzkazník, tady by to bylo OT :) Ale s tou autonavigací nemáš pravdu :)
498438
Vzkazník, tady by to bylo OT :) Ale s tou autonavigací nemáš pravdu :)
0 0
reagovat
Ale i tak to není důvod pro absolutní hodnocení:) viz. stále policie, která není moc policií, chybějcí autonavigace atd. :)
498437
Ale i tak to není důvod pro absolutní hodnocení:) viz. stále policie, která není moc policií, chybějcí autonavigace atd. *:)*
0 0
reagovat

Fluke

Měl jsem na to podobnej názor, dokud jsem si to nezkusil zahrát. Přes počíteční potíže s ovládáním vozů a seznamováním s mobilním telefonem musím říct, že je to vážně pecka a rozhodně se to nedá označit za starý GTA v novém kabátě. Spousta věcí se změnila a příběh je tady hodně silná složka hry. Nemluvě o realističnosti počínaje slečnou s hráběma v parku a nechutným vražděním konče. Zabíjení už není tak veselé, alespoň pro mě ne. Asi nejsem dost velká svině na to, abych měl žaludek ubodat někoho v uličce za domem. :D

terminator007: Díky za foto, to je přesně to balení, ve kterém mi to přišlo. Obálka je ten poslední termín, kterým bych to označil :) whatever... hlavně že to dojde v jednom kuse. 8)
498439
Měl jsem na to podobnej názor, dokud jsem si to nezkusil zahrát. Přes počíteční potíže s ovládáním vozů a seznamováním s mobilním telefonem musím říct, že je to vážně pecka a rozhodně se to nedá označit za starý GTA v novém kabátě. Spousta věcí se změnila a příběh je tady hodně silná složka hry. Nemluvě o realističnosti počínaje slečnou s hráběma v parku a nechutným vražděním konče. Zabíjení už není tak veselé, alespoň pro mě ne. Asi nejsem dost velká svině na to, abych měl žaludek ubodat někoho v uličce za domem. *:D* terminator007: Díky za foto, to je přesně to balení, ve kterém mi to přišlo. Obálka je ten poslední termín, kterým bych to označil :) whatever... hlavně že to dojde v jednom kuse. *8)*
Fluke
0 0
reagovat

imf

Tak to je velmi slusne cislo ;) Klobouk dolu!
498433
Tak to je velmi slusne cislo *;)* Klobouk dolu!
imf
0 0
reagovat

imf

Tomu říkám pořádnej hype;)..Nic proti starýmu GTA v novém kabátě, marketing se doslova nemusel namáhat, stačilo vždy na správném místě popostrčit a spousta herních webů přenesla GTA šílenství na čtenáře:+
Nicméně i všeho je moc, viz přehnaný absolutní hodnocení renomovaných webů.
498428
Tomu říkám pořádnej hype*;)*..Nic proti starýmu GTA v novém kabátě, marketing se doslova nemusel namáhat, stačilo vždy na správném místě popostrčit a spousta herních webů přenesla GTA šílenství na čtenáře*:+* Nicméně i všeho je moc, viz přehnaný absolutní hodnocení renomovaných webů.
imf
0 0
reagovat
Jinak teda... GTA IV za prvni tyden 500M dolaru na trzbach (cekalo se 400)... Hollywood zavidi. ;)
498427
Jinak teda... GTA IV za prvni tyden 500M dolaru na trzbach (cekalo se 400)... Hollywood zavidi. ;)
0 0
reagovat
Nevim no, jsem pořád na vážkách :) Líbí se mi ta LG palírna, co čte HD DVD, ale jestli to neni zbytečná investice. Jakou jinou BD palírnu byste mi doporučili ?
498426
Nevim no, jsem pořád na vážkách *:)* Líbí se mi ta LG palírna, co čte HD DVD, ale jestli to neni zbytečná investice. Jakou jinou BD palírnu byste mi doporučili ?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se