Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13961 - 13980 Napsat příspěvek
Děláte z Acerů peklo, jakoby se 90% jejich produkce muselo reklamovat v servisu:) Táta má Acera a jediný co zatím dělalo problémy byly leda Visty, ne Acer:) Nicméně kamarádovy, po třech letech Acer úplně kleknul, tehdy stál skoro 40K, zřejmě vadná deska, ale nevzpomínám si, že by Acer desky vyráběl.
Dnešní Acery ve mě vzbuzují větší důvěru, než v minulosti, nicméně servis v Brně je stále povinný opruz.

Jo a to Fujitsu a obecně většinu FSC bych dneska po svých zkušenostech s jejich šasi asi nebral, i když jejich displeje furt lákají.

Silence: link tohle FSC mi přijde o hodně lepší:) Má DVI, v okolí touchpadu má nějakej speciální povrch, grafika není sdílená, takže se na tom dá občas zahrát nějaká starší hra (podle mě je lepší než ta 2300HD) a celkově to šasi vypadá víc reprezentativně.
503067
Děláte z Acerů peklo, jakoby se 90% jejich produkce muselo reklamovat v servisu:) Táta má Acera a jediný co zatím dělalo problémy byly leda Visty, ne Acer:) Nicméně kamarádovy, po třech letech Acer úplně kleknul, tehdy stál skoro 40K, zřejmě vadná deska, ale nevzpomínám si, že by Acer desky vyráběl. Dnešní Acery ve mě vzbuzují větší důvěru, než v minulosti, nicméně servis v Brně je stále povinný opruz. Jo a to Fujitsu a obecně většinu FSC bych dneska po svých zkušenostech s jejich šasi asi nebral, i když jejich displeje furt lákají. Silence: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50419 tohle FSC mi přijde o hodně lepší:) Má DVI, v okolí touchpadu má nějakej speciální povrch, grafika není sdílená, takže se na tom dá občas zahrát nějaká starší hra (podle mě je lepší než ta 2300HD) a celkově to šasi vypadá víc reprezentativně.
0 0
reagovat
rcorp: Ok, přikláním se tedy k link. Pokud by se dalo ušetřit celkem dost na v podstatě stejně kvalitním stroji, jako byl ten Acer.. proč ne... ;) A který sis koupil tehdy nakonec ty? Jestli jsou ykušenosti s FSC myslím.. jak jsou na tom plasty, karoserie... nějak jsem se s touhle značkou do styku nesetkal... 8)
503068
rcorp: Ok, přikláním se tedy k [link="http://www.lan-shop.cz/notebooky/fujitsu-siemens/52689"]link[/link]. Pokud by se dalo ušetřit celkem dost na v podstatě stejně kvalitním stroji, jako byl ten Acer.. proč ne... ;) A který sis koupil tehdy nakonec ty? Jestli jsou ykušenosti s FSC myslím.. jak jsou na tom plasty, karoserie... nějak jsem se s touhle značkou do styku nesetkal... *8)*
0 0
reagovat
Ten nárůst výkonu podle mě není ani trochu úměrný vyšší ceně, já bych bral ten levnější model.
503066
Ten nárůst výkonu podle mě není ani trochu úměrný vyšší ceně, já bych bral ten levnější model.
0 0
reagovat
Takže s link byste neměli žádný problém? To byl další kousek v sítu.. jen mi trochu vadí 1GB RAM.. ale to se dá dokoupit...
503065
Takže s [link="http://www.lan-shop.cz/notebooky/fujitsu-siemens/45971"]link[/link] byste neměli žádný problém? To byl další kousek v sítu.. jen mi trochu vadí 1GB RAM.. ale to se dá dokoupit...
0 0
reagovat
rcorp: Ježiš, já jsem slepej 8)
503064
rcorp: Ježiš, já jsem slepej *8)*
0 0
reagovat
To druhé má rychlejší procesor.
503063
To druhé má rychlejší procesor.
0 0
reagovat

Silence

Řeknu ti to takhle: "Acery nebrat!":+
503062
Řeknu ti to takhle: "Acery nebrat!"*:+*
Silence
0 0
reagovat
Silence: já si žádné připomínky nevybavuju :) Ta původní diskuze je od 08.05.2008 11:50:46, když se potom ptala na notebook natascha, tak už se myslím nic neřešilo.
503061
Silence: já si žádné připomínky nevybavuju :) Ta původní diskuze je od 08.05.2008 11:50:46, když se potom ptala na notebook natascha, tak už se myslím nic neřešilo.
0 0
reagovat
Jaký je rozdíl v těchhle dvou verzích 2530kové řady? link 1, link 1?
503060
Jaký je rozdíl v těchhle dvou verzích 2530kové řady? [link="http://www.lan-shop.cz/notebooky/fujitsu-siemens/52689"]link 1[/link], [link="http://www.lan-shop.cz/notebooky/fujitsu-siemens/45971"]link 1[/link]?
0 0
reagovat
imf: To můžu ale říct o jaékoliv značce, ne? 8)

rcorp: Mám dojem, že když jsi ho postoval poprvé, když sis kupoval notebook, tak k němu měl někdo nějaké připomínky... :) Ale taky jsem koukal na FSC na 2510 i na 2530...
503059
imf: To můžu ale říct o jaékoliv značce, ne? *8)* rcorp: Mám dojem, že když jsi ho postoval poprvé, když sis kupoval notebook, tak k němu měl někdo nějaké připomínky... :) Ale taky jsem koukal na FSC na 2510 i na 2530...
0 0
reagovat
Tenhle notebook už tady cpu asi potřetí, bych mohl dostat od FSC nějaký bakšiš za propagaci. :)
503058
Tenhle notebook už tady cpu asi potřetí, bych mohl dostat od FSC nějaký bakšiš za propagaci. :)
0 0
reagovat

Silence

link :)
503057
http://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amilo-pi2530-d80459.htm :)
Silence
0 0
reagovat
Chybelo by mi DVI (ale to ma jen par notebooku) a vadila by mi sdilena karta (neda se na ni hrat vubec nic... ani nektere obstarozni hry, protoze optimalizace je nulova).

A samozrejme... Acery nebrat. To ze me jeste nikdy nekousnul zralok me nedonuti rikat, ze zraloci jsou domaci mazlickove. Az se s tim notebookem neco stane, tak tech par usetrenych stovek bude pri vyrizovani se servisem pekne bolet. :)
503056
Chybelo by mi DVI (ale to ma jen par notebooku) a vadila by mi sdilena karta (neda se na ni hrat vubec nic... ani nektere obstarozni hry, protoze optimalizace je nulova). A samozrejme... Acery nebrat. To ze me jeste nikdy nekousnul zralok me nedonuti rikat, ze zraloci jsou domaci mazlickove. Az se s tim notebookem neco stane, tak tech par usetrenych stovek bude pri vyrizovani se servisem pekne bolet. :)
0 0
reagovat
Lidičkové, vybírám pro osobu blízkou notebook v podstatě jen na word, internet, mp3 a filmy. Vybírám a vybírám a tak jeden z notebooků, co se ocitnul v síti je tenhle Acer, tak mi něco povězte... A nechci slyšet:"Acery nebrat" To pro mě není argument, otec má po Dellech a HP už čtvrtý pracovní Acer bez jediného problému s funkčností či stavbou. Vyjádření prosím tedy ke komponentům vzhledem k popsanému účelu. Díky.
503054
Lidičkové, vybírám pro osobu blízkou notebook v podstatě jen na word, internet, mp3 a filmy. Vybírám a vybírám a tak jeden z notebooků, co se ocitnul v síti je tenhle [link="http://www.lan-shop.cz/notebooky/acer/59200"]Acer[/link], tak mi něco povězte... A nechci slyšet:"Acery nebrat" To pro mě není argument, otec má po Dellech a HP už čtvrtý pracovní Acer bez jediného problému s funkčností či stavbou. Vyjádření prosím tedy ke komponentům vzhledem k popsanému účelu. Díky.
0 0
reagovat
Takhle. Já tu 512 MB verzi dal, jelikož ta samá pasivně chlazená karta od Asusu s 256MB stojí jen o 100 kč méně.

A hlavně bacha na 3650 s DDR2 místo DDR3.

Žádný aktivní chlazení není tak tiché než pasivní.

503051
Takhle. Já tu 512 MB verzi dal, jelikož ta samá pasivně chlazená karta od Asusu s 256MB stojí jen o 100 kč méně. A hlavně bacha na 3650 s DDR2 místo DDR3. Žádný aktivní chlazení není tak tiché než pasivní.
0 0
reagovat
Uz je zase drahej ;)
503048
Uz je zase drahej *;)*
0 0
reagovat
Spider-Man 3 $12.95 [region A!]
503049
Spider-Man 3 [link="http://www.amazon.com/dp/B000UR9T7I/"]$12.95[/link] [region A!]
0 0
reagovat

Karlos

No jaký má 3650 teploty při pasivním chlazení nevím, ale určitě by se to dalo vyhledat. Ohledně toho Glaciator větráku co Asus používá, samozřejmě, že Asus proklamuje jak je tichej;) a od půlky lidí se dozvíš, že je hlučnej a od druhý, že je tichej:)
Nemá sice 3pin regulovatelnej konektor, ale 2pin, ale i ten se dá regulovat např. přes ATItool, takže při neherním zatížení by se neměl silně projevovat, když tak snížit otáčky a sledovat v Catalystech teplotu, anebo jít do toho pasivu, je to na tobě;) Hlučnější než jednoslotový standartní chlazení to být nemůže.
Nesporná výhoda je, že od trojkový řady má ATI nativní podporu HDMI.
503046
No jaký má 3650 teploty při pasivním chlazení nevím, ale určitě by se to dalo vyhledat. Ohledně toho Glaciator větráku co Asus používá, samozřejmě, že Asus proklamuje jak je tichej*;)* a od půlky lidí se dozvíš, že je hlučnej a od druhý, že je tichej*:)* Nemá sice 3pin regulovatelnej konektor, ale 2pin, ale i ten se dá regulovat např. přes ATItool, takže při neherním zatížení by se neměl silně projevovat, když tak snížit otáčky a sledovat v Catalystech teplotu, anebo jít do toho pasivu, je to na tobě*;)* Hlučnější než jednoslotový standartní chlazení to být nemůže. Nesporná výhoda je, že od trojkový řady má ATI nativní podporu HDMI.
Karlos
0 0
reagovat
Já bych zase absolutně nešel do aktivního chlazení pokud na tom nechci hrát. Teď mám integrovanou Ati 3200 a HD video zvládá bez nejmenších problémů a v absolutním tichu (akorát 2x 12 cm na tunel, proc. taky pasivně).
503034
Já bych zase absolutně nešel do aktivního chlazení pokud na tom nechci hrát. Teď mám integrovanou Ati 3200 a HD video zvládá bez nejmenších problémů a v absolutním tichu (akorát 2x 12 cm na tunel, proc. taky pasivně).
0 0
reagovat
Tak, jako teď mi v pc jede X1250 (teda myslím ;) s pasivem. Skříň hclazenou nemám, přísun čerstvého vzduchu ale je - je do dost prodyšná, děrovaná skříň. Teplota v ní mi teďka ukazuje 31stupňů C, takže u pasivu by jsem problém neviděl. Na druhou stranu, pokud nebude za Asuska hučet, vůbec mi nevadí, že se hluk o nějaký ten decibelík zvedne, jen prostě nechci mít vedle sebe puštěný vysavač ;):D
ad. rawe: Opravdu si NEDOKÁŽU představit, co by jsem s těma 512M ramek na grafice dělal ;) Já opreavdu nehraju, doma nemodeluju ani nepoužívám CAD ;)... Silnou grafiku mám v práci kvůli složitým modelům a počítání s nimi, ale domů si praci netahám (ani nehodlám ;) takže těch 256 je ideál ;).... Mno, prostě vyberu nějakou s tím čipem HD3650, ale ta Flukova linkovaná Asuska vypadá hezky (vedle PCIe16x mám PCIe mini, to noupoužívám, za nima dvě obyč PCI, z toho využívám jen jedno na ten řadič, takže v šířce chlazení grafiky nevidím problém ;)...

Ale jinak moc dík všem, jsem zase o něco chytřejší...
503033
Tak, jako teď mi v pc jede X1250 (teda myslím ;) s pasivem. Skříň hclazenou nemám, přísun čerstvého vzduchu ale je - je do dost prodyšná, děrovaná skříň. Teplota v ní mi teďka ukazuje 31stupňů C, takže u pasivu by jsem problém neviděl. Na druhou stranu, pokud nebude za Asuska hučet, vůbec mi nevadí, že se hluk o nějaký ten decibelík zvedne, jen prostě nechci mít vedle sebe puštěný vysavač ;):D ad. rawe: Opravdu si NEDOKÁŽU představit, co by jsem s těma 512M ramek na grafice dělal ;) Já opreavdu nehraju, doma nemodeluju ani nepoužívám CAD ;)... Silnou grafiku mám v práci kvůli složitým modelům a počítání s nimi, ale domů si praci netahám (ani nehodlám ;) takže těch 256 je ideál ;).... Mno, prostě vyberu nějakou s tím čipem HD3650, ale ta Flukova linkovaná Asuska vypadá hezky (vedle PCIe16x mám PCIe mini, to noupoužívám, za nima dvě obyč PCI, z toho využívám jen jedno na ten řadič, takže v šířce chlazení grafiky nevidím problém ;)... Ale jinak moc dík všem, jsem zase o něco chytřejší...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se