Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13921 - 13940 Napsat příspěvek
grr, tak cislo pet je na amazonu za deset babek .... uz sem skoro objednal, kdyz koukam, ze to je image ent. ktery maj zatim vsechno blokly :( :(:(:-
498702
grr, tak cislo pet je na amazonu za deset babek .... uz sem skoro objednal, kdyz koukam, ze to je image ent. ktery maj zatim vsechno blokly :( *:(**:(**:-*
0 0
reagovat

Fluke

Zkušenosti s pokrytím máš tady link
498675
Zkušenosti s pokrytím máš tady http://www.digitalnitelevize.cz/forum/digitalni-vysilani-dvb-t-pokryti.php
Fluke
0 0
reagovat
Vybírám nějakej novej externí TV tuner k PC, měl by někdo nějaký doporučení? Co koukám, tak s externíma tunerama je to fakt žalostný. Nevadí mi, že drtivá většina už jsou USB dongley, ale sociální dálkový ovladače:/
A jak to v Praze vypadá s DVB-T?:) a vyplatí se DVB-S?
498674
Vybírám nějakej novej externí TV tuner k PC, měl by někdo nějaký doporučení? Co koukám, tak s externíma tunerama je to fakt žalostný. Nevadí mi, že drtivá většina už jsou USB dongley, ale sociální dálkový ovladače:/ A jak to v Praze vypadá s DVB-T?:) a vyplatí se DVB-S?
0 0
reagovat

xMort

JJ, ty zabery vypadaji slusne, budu uz ten XBOX si muset koupit, to je jedna z her, u ktere me mrzi, ze neni na PS3... to ravenhorn: chtel bych videt, kde vsude pisou, ze vypadaji vsechny hry lepe na XBOX, myslim, ze Xatrix to napsal vystizneji ;)
498653
JJ, ty zabery vypadaji slusne, budu uz ten XBOX si muset koupit, to je jedna z her, u ktere me mrzi, ze neni na PS3... to ravenhorn: chtel bych videt, kde vsude pisou, ze vypadaji vsechny hry lepe na XBOX, myslim, ze Xatrix to napsal vystizneji *;)*
xMort
0 0
reagovat

Fluke

lol, u mě to samý :) Stáhnul jsem si xboxové demo GRIDu a nejvíc hotovej sem byl z toho menu :))

btw, Gears of war 2 gameplay záběry jsou venku a vypadá to luxusně. Sice vybrali koridor s minimem pohybu, ale i tak to vypadá na skvělou akci. Už se těším na vánoce. Nedávno jsme dali s kamarádem coop jedničky a je to ještě lepší než napoprvé, kdy jsem to hrál sám. A zase mě udivilo, jak ta hra i na dnešní poměry vypadá nádherně a to už je snad dva roky stará. Zkrátka nadčasový titul :)
498651
lol, u mě to samý :) Stáhnul jsem si xboxové demo GRIDu a nejvíc hotovej sem byl z toho menu :)) btw, Gears of war 2 gameplay záběry jsou venku a vypadá to luxusně. Sice vybrali koridor s minimem pohybu, ale i tak to vypadá na skvělou akci. Už se těším na vánoce. Nedávno jsme dali s kamarádem coop jedničky a je to ještě lepší než napoprvé, kdy jsem to hrál sám. A zase mě udivilo, jak ta hra i na dnešní poměry vypadá nádherně a to už je snad dva roky stará. Zkrátka nadčasový titul :)
Fluke
0 0
reagovat
Taky si říkám, tyhle náboženský debaty jsou nekonečný :D
498650
Taky si říkám, tyhle náboženský debaty jsou nekonečný *:D*
0 0
reagovat
Nezačínejte s tím zase, bože.. jste jak přes kopírák... ;)
498648
Nezačínejte s tím zase, bože.. jste jak přes kopírák... *;)*
0 0
reagovat
ne, když porovnáš ceny českej PC her a zahraniční ceny PS3 her:D..doufám, že takhle jednoduchej joke pochopíš.

Jericho, Timeshift se teď daj koupit na PS3 za 500,- a SW complete saga už stojí (jen) 7 stovek.
498646
ne, když porovnáš ceny českej PC her a zahraniční ceny PS3 her*:D*..doufám, že takhle jednoduchej joke pochopíš. Jericho, Timeshift se teď daj koupit na PS3 za 500,- a SW complete saga už stojí (jen) 7 stovek.
0 0
reagovat

Xatrix

Zase originální hry pro PC stojí průměrně o 1/3 až 1/2 méně.
498645
Zase originální hry pro PC stojí průměrně o 1/3 až 1/2 méně.
Xatrix
0 0
reagovat
No mě teď potěšilo, že můj Logitech Cordless rumblepad II pro PC fachá skvěle na PS3:)
No need for dualshock 3 now..stejně nechápu proč je dualshock takovej sociální ovladač (velikost, plast). Kdo zná rumblepad, tak ví o čem mluvím, i z xbox ovladače sálá větší kvalita.
498647
No mě teď potěšilo, že můj Logitech Cordless rumblepad II pro PC fachá skvěle na PS3*:)* No need for dualshock 3 now..stejně nechápu proč je dualshock takovej sociální ovladač (velikost, plast). Kdo zná rumblepad, tak ví o čem mluvím, i z xbox ovladače sálá větší kvalita.
0 0
reagovat
Jako vzdy zjednodusujes. PS3 ma obcas detailnejsi textury a fyziku, Xbox lip pracuje s blur efekty. A hrani na PC je nejlepsi, pokud hra vubec na PC vyjde a ses ochotnej vrazet pravidelne prachy do upgradu..
498644
Jako vzdy zjednodusujes. PS3 ma obcas detailnejsi textury a fyziku, Xbox lip pracuje s blur efekty. A hrani na PC je nejlepsi, pokud hra vubec na PC vyjde a ses ochotnej vrazet pravidelne prachy do upgradu..
0 0
reagovat
Jenže prostě ty samé stejné hry často na Xboxu vypadají lépe jak na PS3 a to píše všude spousta lidí. Stejně nejlepší je PC. :D
498643
Jenže prostě ty samé stejné hry často na Xboxu vypadají lépe jak na PS3 a to píše všude spousta lidí. Stejně nejlepší je PC. *:D*
0 0
reagovat
to Sentido: PS3, a to jak na Blucka, tak i na hry, musi se brat, ze zacal se prodavat pozdeji, ale uz zacinaji vychazet slusne kousky a spousta pecek ceka... to mihhi: diky za info, MIB je jasna volba!
498641
to Sentido: PS3, a to jak na Blucka, tak i na hry, musi se brat, ze zacal se prodavat pozdeji, ale uz zacinaji vychazet slusne kousky a spousta pecek ceka... to mihhi: diky za info, MIB je jasna volba!
0 0
reagovat
Chudák Xatrix:D..stejně je to jedno8)
498640
Chudák Xatrix*:D*..stejně je to jedno*8)*
0 0
reagovat

Xatrix

Přesně tak. Pokuď chceš jen hry, tak vol Xbox 360. Pokuď chceš i BD přehrávač, tak vol PS3
498637
Přesně tak. Pokuď chceš jen hry, tak vol Xbox 360. Pokuď chceš i BD přehrávač, tak vol PS3
Xatrix
0 0
reagovat
No a je i na PC:), a moc mě potěšilo, že Sony konečně přišla o licenci na F1 právě ve prospěch Codemasters:+.

A doplňuju nové info o UK blučkách s CZ podporou: MIB mají CZ dabing a CZ a SK titulky (16.6.), Sběratel kostí (2.6.) CZ dabing a titulky a S nasazením života (23.6.) jen CZ titulky.
498635
No a je i na PC*:)*, a moc mě potěšilo, že Sony konečně přišla o licenci na F1 právě ve prospěch Codemasters*:+*. A doplňuju nové info o UK blučkách s CZ podporou: MIB mají CZ dabing a CZ a SK titulky (16.6.), Sběratel kostí (2.6.) CZ dabing a titulky a S nasazením života (23.6.) jen CZ titulky.
0 0
reagovat
No, tak jsem si dal demo GRIDu na PS3 a neuvěřitelně dobrý, Gran turismo 5 má velkou konkurenci a to ještě ani nevyšlo:-..naprosto supr menu, hra tě dokonce oslovuje tvým jménem, krásný barvy, no prostě žrádlo.
498634
No, tak jsem si dal demo GRIDu na PS3 a neuvěřitelně dobrý, Gran turismo 5 má velkou konkurenci a to ještě ani nevyšlo*:-*..naprosto supr menu, hra tě dokonce oslovuje tvým jménem, krásný barvy, no prostě žrádlo.
0 0
reagovat
slapity-slap
498630
slapity-slap
0 0
reagovat

Sentido

Zalezi co vic preferujes, pokud chces konzoli na hry, vol spis X360. Pokud bys z toho chtel mit spis mutlifunkcni masinku a prehravat BD, PS3 je ta prava. No snad me tu nekdo z mistnich fanu nezaslape:D
498629
Zalezi co vic preferujes, pokud chces konzoli na hry, vol spis X360. Pokud bys z toho chtel mit spis mutlifunkcni masinku a prehravat BD, PS3 je ta prava. No snad me tu nekdo z mistnich fanu nezaslape*:D*
Sentido
0 0
reagovat
lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese? chci si koupit konzoli ... PS3 nebo XBOX360 ???
498628
lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese? chci si koupit konzoli ... PS3 nebo XBOX360 ???
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se