Já měl za to, že tohle je "technická" diskuze. Hry obecně se většinou probírají tady..
A domácí kino.. Uzavřeli smlouvu s Netflixem, takže teď můžou streamovat tuny seriálů a filmů. Ale to se asi tak na 120% našich časových pásem netýká..
Psema
|
reagovat
|



