Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13941 - 13960 Napsat příspěvek
jop, za litr už si dokoupíš v pohodě 120GB HDD
498614
jop, za litr už si dokoupíš v pohodě 120GB HDD
0 0
reagovat
V Čechách se prodává jen 40GB PS3, že?
498613
V Čechách se prodává jen 40GB PS3, že?
0 0
reagovat
TrDLo
Naprostý souhlas:+

A jestli chcete nahodit téma tak to máte to samé, jako donuceně zakázat Windows XP a místo toho všude dávat Visty:D stejná kravina lidé si zvyknou, ale proč nás takhle trestají:D
498577
[b]TrDLo[/b] Naprostý souhlas*:+* A jestli chcete nahodit téma tak to máte to samé, jako donuceně zakázat Windows XP a místo toho všude dávat Visty*:D* stejná kravina lidé si zvyknou, ale proč nás takhle trestají*:D*
0 0
reagovat

mihhi

Tak ten je atraktivní pro mě.
498559
Tak ten je atraktivní pro mě.
mihhi
0 0
reagovat
Každá normální klávesnice má v levém spodním rohu ctrl :) A když to někteří výrobci notebooků nedodržují, tak sou paka ^_^

A teď vážně: zvyknout se sice dá prakticky na cokoliv, ale myslím si, že určité konvence by se měly dodržovat. Nevidím důvod měnit umístění ctrl. To je jako kdyby si někdo usmyslel, že vymění pozice tab a caps - užitek žádný, zvykli bysme si na to, ale proč to dělat? (i když, že já vůbec otevírám pusu, když moje klávesnice přesně jeden takový úlet má - Fx klávesy sdružené po trojicích ^_^)
498557
Každá normální klávesnice má v levém spodním rohu ctrl :) A když to někteří výrobci notebooků nedodržují, tak sou paka ^_^ A teď vážně: zvyknout se sice dá prakticky na cokoliv, ale myslím si, že určité konvence by se měly dodržovat. Nevidím důvod měnit umístění ctrl. To je jako kdyby si někdo usmyslel, že vymění pozice tab a caps - užitek žádný, zvykli bysme si na to, ale proč to dělat? (i když, že já vůbec otevírám pusu, když moje klávesnice přesně jeden takový úlet má - Fx klávesy sdružené po trojicích ^_^)
0 0
reagovat
Jo, taky mě na cizích noteboocích to špatně posazené Fn tlačítko vytáčí, i když vím, že jde jenom o zvyk. :)
498552
Jo, taky mě na cizích noteboocích to špatně posazené Fn tlačítko vytáčí, i když vím, že jde jenom o zvyk. :)
0 0
reagovat
scroochy
Tak teď si mě rozesmál takovej zářez tomu tady nikdo na tlačítko FN nedal :D

Ale upřímně mě šlo jen o to že používám právě ctrl a místo toho si pletu FN
;) ale jak říkal deiwi novější modeli dávaj ctrl tam kde má být :+
498551
[b]scroochy[/b] Tak teď si mě rozesmál takovej zářez tomu tady nikdo na tlačítko FN nedal *:D* Ale upřímně mě šlo jen o to že používám právě ctrl a místo toho si pletu FN *;)* ale jak říkal deiwi novější modeli dávaj ctrl tam kde má být *:+*
0 0
reagovat
Já mám Fn už nějakou dobu rozbitý a ani mě to netrápí :)
498549
Já mám Fn už nějakou dobu rozbitý a ani mě to netrápí :)
0 0
reagovat
Další BD Steelbook od UK Warnerů, tentokrát ale neatraktivní titul :)) link
498548
Další BD Steelbook od UK Warnerů, tentokrát ale neatraktivní titul *:))* http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0017U09EE/
0 0
reagovat

deiwi

Okej... to souhlasí, ale zrovna k těmhle věcem (možná až na to plus) se mi zdá, že je úplně jedno, kde ta klávesa je, ne?
Ale okej. Mám dlouhý prsty a na ctrl na kraji sem asi zvyklej:)
498544
Okej... to souhlasí, ale zrovna k těmhle věcem (možná až na to plus) se mi zdá, že je úplně jedno, kde ta klávesa je, ne? Ale okej. Mám dlouhý prsty a na ctrl na kraji sem asi zvyklej:)
deiwi
0 0
reagovat

fingolfincz

Ovládání hlasitosti, nastavení úrovně jasu displeje, psaní +, * a přechod do režimu spánku :)

Ctrl používám mnohem časteji, proto ho mám raději blíž ke zbytku klávesnice. Využívám řadu klávesových zkratek nejen ve Windows, ale hlavně při práci.
498538
Ovládání hlasitosti, nastavení úrovně jasu displeje, psaní +, * a přechod do režimu spánku :) Ctrl používám mnohem časteji, proto ho mám raději blíž ke zbytku klávesnice. Využívám řadu klávesových zkratek nejen ve Windows, ale hlavně při práci.
fingolfincz
0 0
reagovat

Ravenhorn

Kupiuje se snad ten notebook pro tebe?
498533
Kupiuje se snad ten notebook pro tebe?
Ravenhorn
0 0
reagovat
Vy používáte fň nějak často? Já ho skoro nepoužívám, takže je mi úplně šumák, kde je... Na co ho používáte?:o
498532
Vy používáte fň nějak často? Já ho skoro nepoužívám, takže je mi úplně šumák, kde je... Na co ho používáte?*:o*
0 0
reagovat

Perry-

Moc drahý. Když si odmyslím přidání ještě 1 GB paměti. Tak to nemá ani OS a třeba 13,3 display by byl pro mě malý.
498531
Moc drahý. Když si odmyslím přidání ještě 1 GB paměti. Tak to nemá ani OS a třeba 13,3 display by byl pro mě malý.
Perry-
0 0
reagovat

S-Jay

Mám Fn zcela vlevo a naprosto mi to vyhovuje. Pravda, nepíšu všemi deseti, ale i kdybych psal, nedovedu si představit, jak bych to zmáknul malíčkem :) Je to o zvyku. Bohužel to vypadá, že se to budu muset přeučit, protože novější modely to mají přesně obráceně.
498527
Mám Fn zcela vlevo a naprosto mi to vyhovuje. Pravda, nepíšu všemi deseti, ale i kdybych psal, nedovedu si představit, jak bych to zmáknul malíčkem :) Je to o zvyku. Bohužel to vypadá, že se to budu muset přeučit, protože novější modely to mají přesně obráceně.
S-Jay
0 0
reagovat

rcorp

Spíš jsi měl uvést, na co ten note bude primárně sloužit. Multimedia / kancelář / hry (i když to asi v dané cenové kategorii nepředpokládám) / do školy
498522
Spíš jsi měl uvést, na co ten note bude primárně sloužit. Multimedia / kancelář / hry (i když to asi v dané cenové kategorii nepředpokládám) / do školy
rcorp
0 0
reagovat

rcorp

link já bych šel do tohodle skvěle přenosnýho Benqu:) Má i hliníkový víko:)
498521
http://notebooky.alza.cz/notebook-benq-joybook-s32b-d87745.htm já bych šel do tohodle skvěle přenosnýho Benqu:) Má i hliníkový víko:)
rcorp
0 0
reagovat
Teda lidi jestli vám do toho mohu skočit tak víte co mě osobně vadí na některých notebookach to, že mají tlačítko FN v levo v rohu a pak vedle toho CTRL mělo by to být prohozené jako na některých jiných! Prostě Já sem zvyklý psát všemi 10ti a poslepu a když chci dát ctrl+c a já místo toho zmáčknu FN+c a ono se mi smaže celej text no tak to by mě trefilo:D detail ale i detaily by se měli přeci jen řešit ne:+
498520
Teda lidi jestli vám do toho mohu skočit tak víte co mě osobně vadí na některých notebookach to, že mají tlačítko FN v levo v rohu a pak vedle toho CTRL mělo by to být prohozené jako na některých jiných! Prostě Já sem zvyklý psát všemi 10ti a poslepu a když chci dát ctrl+c a já místo toho zmáčknu FN+c a ono se mi smaže celej text no tak to by mě trefilo*:D* detail ale i detaily by se měli přeci jen řešit ne*:+*
0 0
reagovat

rcorp

JJ to co jsi dal je super. Fakt se vyplati přidat 1000 kč a máš docela dobrý notebook. Teda ona.
498508
JJ to co jsi dal je super. Fakt se vyplati přidat 1000 kč a máš docela dobrý notebook. Teda ona.
rcorp
0 0
reagovat
Jasne no... to je ten model, co ho nahrazuje...
Je to absolutni minimum, jak by rekl Ravenhorn... kvuli tem par stovkam obetujes hrozne moc veci... vyplati se priplatit, nejde ani o deset procent navrch.
498506
Jasne no... to je ten model, co ho nahrazuje... Je to absolutni minimum, jak by rekl Ravenhorn... kvuli tem par stovkam obetujes hrozne moc veci... vyplati se priplatit, nejde ani o deset procent navrch.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se