, doufám, že na Blu bude něco stejně vypečenýho, protože jestli LotR vyjde na Blu v obyč modrých plasťácích, tak osobně zapálím veškerý dodávky do čech
, doufám, že na Blu bude něco stejně vypečenýho, protože jestli LotR vyjde na Blu v obyč modrých plasťácích, tak osobně zapálím veškerý dodávky do čech
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Teď se snažím dohnat to, co jsem zaspal. Tohle asi není s CZ titulkama?|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Ale kamarad z US mi poslal 2 Blu-Ray demo disky a tak jeden mohu nekomu prenechat, pokud by byl zajem. Jde o tento: Blu-Ray DEMO Dobre na kalibraci zvuku a obrazu vasi Blu-Ray sestavy ci pouze na demonstraci moznosti Blu-Ray. Kdyztak mi napiste a domluvime se na nejake OK ceně. |
reagovat
|