Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13921 - 13940 Napsat příspěvek

Fluke

Hmm, slusna...
504810
Hmm, slusna...
Fluke
0 0
reagovat

KARLOS

Samozřejmě to byla ironie. Ale jsem zvědavý na recenze. "Více detailů, než jste si kdy přáli vidět!" :D
504783
Samozřejmě to byla ironie. Ale jsem zvědavý na recenze. "Více detailů, než jste si kdy přáli vidět!" *:D*
KARLOS
0 0
reagovat
rcorp: To myslíš vážně, že uvažuješ nad tím, že to koupíš ;):D... Pokud si teda nevykládám tvoje "mňamka" v sarkastickým směru ;)...
Jinak toho filmu se upřímě bojím a to jsem o něm jenom slyšel ;)... A vidět to nechci nadále, i když to bude mít vysokodefinitivní rozlišení ;)
504781
rcorp: To myslíš vážně, že uvažuješ nad tím, že to koupíš ;):D... Pokud si teda nevykládám tvoje "mňamka" v sarkastickým směru ;)... Jinak toho filmu se upřímě bojím a to jsem o něm jenom slyšel ;)... A vidět to nechci nadále, i když to bude mít vysokodefinitivní rozlišení ;)
0 0
reagovat

rcorp

ježiš ne tenhle film už ne :D:D
504762
ježiš ne tenhle film už ne *:D**:D*
rcorp
0 0
reagovat
link tak takhle dobře vybavenou, konektorově, softwarově, chladičově grafiku jsem dlouho neviděl:+
504723
http://www.cpuid.com/vvikoo_9600gt.php tak takhle dobře vybavenou, konektorově, softwarově, chladičově grafiku jsem dlouho neviděl*:+*
0 0
reagovat
Tak tohle bude mňamka: link . :D
503516
Tak tohle bude mňamka: http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=68187 . *:D*
0 0
reagovat

Psema

Ja to take chtel videt! Diky! To musim mit ;)
503484
Ja to take chtel videt! Diky! To musim mit *;)*
Psema
0 0
reagovat
To jsem byl já:), No takovej digipack jsem opravdu nečekal, spíš jsem očekával něco ala LotR digipack, kterej mi přijde inteligentnější.
503708
To jsem byl já:), No takovej digipack jsem opravdu nečekal, spíš jsem očekával něco ala LotR digipack, kterej mi přijde inteligentnější.
0 0
reagovat

Rambo Ultimate Collection

link někdo po mně chtěl fotodokumentáž, tak tady je. :D;)
503681
http://psema.rajce.idnes.cz/Rambo_Ultimate_Collection_Blu-ray/#album někdo po mně chtěl fotodokumentáž, tak tady je. *:D**;)*
Rambo Ultimate Collection
0 0
reagovat
ja du zejtra na hancocka 1615, kdo de, hlaste se ;)
503634
ja du zejtra na hancocka 1615, kdo de, hlaste se ;)
0 0
reagovat

Psema

No jeste si to rozmyslim :D
503630
No jeste si to rozmyslim *:D*
Psema
0 0
reagovat
link sám se určitě nerozhoupu, tak kdyby mi chtěl někdo udělat radost...:D
503629
http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=68174 sám se určitě nerozhoupu, tak kdyby mi chtěl někdo udělat radost...*:D*
0 0
reagovat

2 Fluke

Ja razim na Hancocka do Slovace ve dve, ale pochybuju, ze to bude vhodna hodina pro vas...:-
503628
Ja razim na Hancocka do Slovace ve dve, ale pochybuju, ze to bude vhodna hodina pro vas...*:-*
2 Fluke
0 0
reagovat
:D
503626
*:D*
0 0
reagovat
A chlapci jsou úplně vedle ;)... Teda jen o jedno políčko doprava ;)...
503624
A chlapci jsou úplně vedle ;)... Teda jen o jedno políčko doprava ;)...
0 0
reagovat

Fluke

Spíš jsem přemejšlel o těch Stounech v Blackboxu...
503623
Spíš jsem přemejšlel o těch Stounech v Blackboxu...
Fluke
0 0
reagovat
Chce zejtra někdo jít na Hancocka nebo Kungfu pandu?:)
503621
Chce zejtra někdo jít na Hancocka nebo Kungfu pandu?:)
0 0
reagovat
Heh, jsem se divil proč se to probírá v srazech a ona je nová diskuze:)
503179
Heh, jsem se divil proč se to probírá v srazech a ona je nová diskuze:)
0 0
reagovat
Toshiba mě poslední dobou stále překvapuje a to v dobrém slvoa smyslu :) Po debaklech s LCD televizemi od Samsungu jsem skončil u modelu ZF355DG a naprosto jiný kafe. Minulý týden jsem od ní kupoval i Notebook s tabletem, a i když je to jiná cenová kategorie než Satellity, tak celkově je přístup Toshiby k zákaznikovy parádní... A to jsem tuhle značku donedávna skoro ignoroval. ?)
503171
Toshiba mě poslední dobou stále překvapuje a to v dobrém slvoa smyslu :) Po debaklech s LCD televizemi od Samsungu jsem skončil u modelu ZF355DG a naprosto jiný kafe. Minulý týden jsem od ní kupoval i Notebook s tabletem, a i když je to jiná cenová kategorie než Satellity, tak celkově je přístup Toshiby k zákaznikovy parádní... A to jsem tuhle značku donedávna skoro ignoroval. *?)*
0 0
reagovat
Toshiba vládne.:+
503170
Toshiba vládne.*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se