Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14141 - 14160 Napsat příspěvek
deiwi: jestli bude vypadat aspoň jako ten obal, tak budu nadmíru spokojenej. link :D
497411
deiwi: jestli bude vypadat aspoň jako ten obal, tak budu nadmíru spokojenej. http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=67329 *:D*
0 0
reagovat

scroochy

Take jsem se ptal a nikdo nic, takze asi ne... 8) Jeste jsem koukal na: link a link
497410
Take jsem se ptal a nikdo nic, takze asi ne... *8)* Jeste jsem koukal na: http://www.shipito.com/ a http://www.balikprome.cz/
scroochy
0 0
reagovat

Psema, Karlos, mihhi

Díky za info, někdo tady kdysi psal, že na Blůčku vyjde i Sedmá pečeť, tak snad :) Psema postne jak vypadá ten Batman? ;)
497409
Díky za info, někdo tady kdysi psal, že na Blůčku vyjde i Sedmá pečeť, tak snad :) Psema postne jak vypadá ten Batman? ;)
Psema, Karlos, mihhi
0 0
reagovat
Kamarád uvažuje, že využije služeb www.zasilkovasluzba.com Máte někdo zkušenosti? Třeba jen z doslechu... ?)
497408
Kamarád uvažuje, že využije služeb www.zasilkovasluzba.com Máte někdo zkušenosti? Třeba jen z doslechu... *?)*
0 0
reagovat
ty žiješ, KARLOSi? Interesting...:D:+
497407
ty žiješ, KARLOSi? Interesting...*:D**:+*
0 0
reagovat
No jo ja mam net jen natelefonu anez to celynapisu ;-)
497406
No jo ja mam net jen natelefonu anez to celynapisu ;-)
0 0
reagovat
Deiwi:master filmoveho pasu ma cca 8k rozliseni.pak uz je rozhodujici jen zachovalost kopie atd ale s nadsazkou se da rict ze blu se da udelat z jakehokoli 35mm filmu
497405
Deiwi:master filmoveho pasu ma cca 8k rozliseni.pak uz je rozhodujici jen zachovalost kopie atd ale s nadsazkou se da rict ze blu se da udelat z jakehokoli 35mm filmu
0 0
reagovat
deiwi: na celuloid se tčilo i tehdy, takže je z čeho skenovat. A vzhledem k tomu, že budu kupovat Batmana z 66týho, by bylo celkem fajn, kdybych na tom disku našel i něco jiného než zrno.;);)
497403
deiwi: na celuloid se tčilo i tehdy, takže je z čeho skenovat. A vzhledem k tomu, že budu kupovat Batmana z 66týho, by bylo celkem fajn, kdybych na tom disku našel i něco jiného než zrno.*;)**;)*
0 0
reagovat
Film má daleko větší rozlišení než ubohých 1920x1080:D, uvádí se zhruba 6-10MPX.
497401
Film má daleko větší rozlišení než ubohých 1920x1080*:D*, uvádí se zhruba 6-10MPX.
0 0
reagovat

Xatrix

JJ, to znam :D
497399
JJ, to znam *:D*
Xatrix
0 0
reagovat
btw. jak je to se staršími filmy na Blůčku? V roce 79 se filmy na HD materiál ještě netočily, nebo? :) Ptám se proto, abych si ujasnil, zda převod takovýho Aliena do HD (vyjma bonusů) přinese super obraz nebo jen zrno.
497398
btw. jak je to se staršími filmy na Blůčku? V roce 79 se filmy na HD materiál ještě netočily, nebo? :) Ptám se proto, abych si ujasnil, zda převod takovýho Aliena do HD (vyjma bonusů) přinese super obraz nebo jen zrno.
0 0
reagovat

2 deiwi, t007

Diky panove, vim, ze se to tu omylalo kolikrat, ale fakt se mi nechtelo prohrabovat se tou spoustou postu. Jeste jednou diky!
497397
Diky panove, vim, ze se to tu omylalo kolikrat, ale fakt se mi nechtelo prohrabovat se tou spoustou postu. Jeste jednou diky!
2 deiwi, t007
0 0
reagovat

Xatrix

To ja ho nastesti uz nekdy v breznu predobjednal a stejne budou mit trosku zpozdeni, napsali mi toto: We are experiencing a small delay with stock from our manufacturers for your item Grand Theft Auto 4. Further stock is expected to arrive with us week commencing 28 th April, any remaining orders will be sent week commencing 5 th May. Once we have received it we will arrange dispatch to you as quickly as possible.
497395
To ja ho nastesti uz nekdy v breznu predobjednal a stejne budou mit trosku zpozdeni, napsali mi toto: We are experiencing a small delay with stock from our manufacturers for your item Grand Theft Auto 4. Further stock is expected to arrive with us week commencing 28 th April, any remaining orders will be sent week commencing 5 th May. Once we have received it we will arrange dispatch to you as quickly as possible.
Xatrix
0 0
reagovat

deiwi

JJ, je mi to jasne ;)
497394
JJ, je mi to jasne *;)*
deiwi
0 0
reagovat

Xatrix

link nebo link To uz mi tady bylo doporuceno ;)
497396
http://www.game.co.uk/ nebo http://www.gameplay.co.uk/ To uz mi tady bylo doporuceno *;)*
Xatrix
0 0
reagovat

Xatrix

Kacířský post s ohledem na zdejší společnost ;) www.game.co.uk

t007: to je re-edice, vydání toho, co už vyšlo... pro ty, co to nekoupili před několika lety, jako já ;)
497393
Kacířský post s ohledem na zdejší společnost ;) www.game.co.uk t007: to je re-edice, vydání toho, co už vyšlo... pro ty, co to nekoupili před několika lety, jako já ;)
Xatrix
0 0
reagovat
Dalsi tahani penez z kapes lidi :D Kolik jeste tech kolekci Aliena bude? Predpokladam, ze asi dost, dokud ta znacka bude jeste alespon trochu fungovat ;)
497392
Dalsi tahani penez z kapes lidi *:D* Kolik jeste tech kolekci Aliena bude? Predpokladam, ze asi dost, dokud ta znacka bude jeste alespon trochu fungovat *;)*
0 0
reagovat
Mensi dotaz na hrace - doporucite mi nejakej dobre netovej obchod s hrama na X360 nebo PS3.. The Hut z neznamyho duvodu stahnul GTA4 z nabidky:-:-
497391
Mensi dotaz na hrace - doporucite mi nejakej dobre netovej obchod s hrama na X360 nebo PS3.. The Hut z neznamyho duvodu stahnul GTA4 z nabidky*:-**:-*
0 0
reagovat
můžeš ho mít jako podtácek.:D Stylish jako nic jinýho. Vyjma dvd druhýho Garfielda, na kterým mi teď postává čerstvě vychlazená Coca Cola.:D
497387
můžeš ho mít jako podtácek.*:D* Stylish jako nic jinýho. Vyjma dvd druhýho Garfielda, na kterým mi teď postává čerstvě vychlazená Coca Cola.*:D*
0 0
reagovat
Zasloužíš si pokárání za neustálé debilní komenty svých komentů. to nemůžeš napsat jeden koment bez toho, abys k němu nepřipsal, jak na něj zareagujeme? Bože...
497386
Zasloužíš si pokárání za neustálé debilní komenty svých komentů. to nemůžeš napsat jeden koment bez toho, abys k němu nepřipsal, jak na něj zareagujeme? Bože...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se