Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14421 - 14440 Napsat příspěvek
Nejede ti to v PIO módu? To je takovej prevít z 386kový doby, kterej se tam někdy sám od sebe zapne a vůbec to pak nestíhá. :) Mrkni se do Ovládací panely, Systém, Hardware, Správce zařízení a tam u řadičů IDE se mrkni, jestli tam je všude UDMA a není tam právě to PIO. Jinak asi sloužit nemůžu.
500527
Nejede ti to v PIO módu? To je takovej prevít z 386kový doby, kterej se tam někdy sám od sebe zapne a vůbec to pak nestíhá. :) Mrkni se do Ovládací panely, Systém, Hardware, Správce zařízení a tam u řadičů IDE se mrkni, jestli tam je všude UDMA a není tam právě to PIO. Jinak asi sloužit nemůžu.
0 0
reagovat
Nevite co muze byt u pricinou diskove mechaniky v notebooku, ze ma mensi problemy se ctenim. Kdyz prehravam DVD tak pri preskoceni na nejakou jinou cast filmu se obraz i se zvukem tak 2-3 vteriny trha, pak se to ustali, ale stale lze pozorovat v obraze mirne trhani a ve zvuku praskani. Cocku jsem zkousel vycistit pomoci cisticich disku, ale nic. Vim ze mi to jeste vcera jelo v pohode, ale pak jsem tam zkousel jeden spatne vypaleny disk, ktery to dlouho nacitalo a melo to problemy se ctenim, ale po asi 2 minutach to nacetlo. Pak jsem nic neprehraval az dneska, jestli to nemohlo byt pricinou nejake rozhaseni ctecky.?
500523
Nevite co muze byt u pricinou diskove mechaniky v notebooku, ze ma mensi problemy se ctenim. Kdyz prehravam DVD tak pri preskoceni na nejakou jinou cast filmu se obraz i se zvukem tak 2-3 vteriny trha, pak se to ustali, ale stale lze pozorovat v obraze mirne trhani a ve zvuku praskani. Cocku jsem zkousel vycistit pomoci cisticich disku, ale nic. Vim ze mi to jeste vcera jelo v pohode, ale pak jsem tam zkousel jeden spatne vypaleny disk, ktery to dlouho nacitalo a melo to problemy se ctenim, ale po asi 2 minutach to nacetlo. Pak jsem nic neprehraval az dneska, jestli to nemohlo byt pricinou nejake rozhaseni ctecky.?
0 0
reagovat
Tak moment, Mr. Jedi is back! Konečně! :+
500469
Tak moment, Mr. Jedi is back! Konečně! *:+*
0 0
reagovat
Neeeee, not again. Opakujeme to tu každej sudej den.:D

Ad LOTR: mám extended verze a ty mi bohatě stačej. Až to bude ve slevě, tak možná8)
500467
Neeeee, not again. Opakujeme to tu každej sudej den.*:D* Ad LOTR: mám extended verze a ty mi bohatě stačej. Až to bude ve slevě, tak možná*8)*
0 0
reagovat
Tak to potom jo... btw. jak jsou na tom objednávky z US Amazonu a posílání do našich luhů a hájů ?
500466
Tak to potom jo... btw. jak jsou na tom objednávky z US Amazonu a posílání do našich luhů a hájů ?
0 0
reagovat
ale bd za dvacet dolaru uz jo
500460
ale bd za dvacet dolaru uz jo
0 0
reagovat
Aha... a) jsem to porovnával s cenami v tý cizině. b) No já nevim, ale BD za 17liber asi nebude levnější než DVD u nás... :)
500459
Aha... a) jsem to porovnával s cenami v tý cizině. b) No já nevim, ale BD za 17liber asi nebude levnější než DVD u nás... *:)*
0 0
reagovat
BD v cizine je levnejsi nez DVD u nas. Thats what they mean : )
500458
BD v cizine je levnejsi nez DVD u nas. Thats what they mean : )
0 0
reagovat
Cože ? Já teda žiju s tím, že DVD je levnější.. pokud je to nějaký vtip, tak to nechápu pořád 8) (Asi jsem nějaký přeučený, nj, zítra zkouška...:-)
500457
Cože ? Já teda žiju s tím, že DVD je levnější.. pokud je to nějaký vtip, tak to nechápu pořád *8)* (Asi jsem nějaký přeučený, nj, zítra zkouška...*:-*)
0 0
reagovat

Perry

rozuměj, jsme rádi, že BRD není tak drahé jako DVD8)
500456
rozuměj, jsme rádi, že BRD není tak drahé jako DVD*8)*
Perry
0 0
reagovat

mihhi

Co ? :) Já to nějak nepochopil :D
500455
Co ? *:)* Já to nějak nepochopil *:D*
mihhi
0 0
reagovat
jj :D
500454
jj *:D*
0 0
reagovat
Myslíš naštěstí to nestojí jako DVD...;)
500453
Myslíš naštěstí to nestojí jako DVD...*;)*
0 0
reagovat
Zrovna vybírám první BDčka.. :) Jen ty ceny.. škoda, že to nestojí jako DVD, takhle mám omezený rozpočet :D
500452
Zrovna vybírám první BDčka.. *:)* Jen ty ceny.. škoda, že to nestojí jako DVD, takhle mám omezený rozpočet *:D*
0 0
reagovat

Barbosa

To asi mluví člověk co nemá zatím BD přehrávač.
500450
To asi mluví člověk co nemá zatím BD přehrávač.
Barbosa
0 0
reagovat
No nevim,už mam všechny rozšířené verze na DVD a už se mě nechce kupovat si to znovu:-,takže bratry Warnery asi zklamu,když ze mě nevytáhnou další prachy8)
500448
No nevim,už mam všechny rozšířené verze na DVD a už se mě nechce kupovat si to znovu*:-*,takže bratry Warnery asi zklamu,když ze mě nevytáhnou další prachy*8)*
0 0
reagovat
Ať to vyjde jak chce, určitě si to nekoupím :D V tomhle jsem exot - LOTR mě nechává naprosto chladným a netečným.
500446
Ať to vyjde jak chce, určitě si to nekoupím *:D* V tomhle jsem exot - LOTR mě nechává naprosto chladným a netečným.
0 0
reagovat
Nejlépe v ručně kované krabičce vykládané zlatem a s blůčkama z Mithrilu. :)
500445
Nejlépe v ručně kované krabičce vykládané zlatem a s blůčkama z Mithrilu. *:)*
0 0
reagovat

KarelR

Jako Special Worg Edition?:D:+
500444
Jako Special Worg Edition?*:D**:+*
KarelR
0 0
reagovat
Jak to výjde, tak si to koupím ať je to jakákoliv verze, vyjma toho, kdyby to obsahovalo jen kinoverze.
500442
Jak to výjde, tak si to koupím ať je to jakákoliv verze, vyjma toho, kdyby to obsahovalo jen kinoverze.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se