Nejede ti to v PIO módu? To je takovej prevít z 386kový doby, kterej se tam někdy sám od sebe zapne a vůbec to pak nestíhá. :) Mrkni se do Ovládací panely, Systém, Hardware, Správce zařízení a tam u řadičů IDE se mrkni, jestli tam je všude UDMA a není tam právě to PIO. Jinak asi sloužit nemůžu.
|
reagovat
|




)