|
reagovat
|
Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO
příspěvky 14941 - 14960
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 747
- 748
- 749
- .
- 902
- 903
No já design výběhové eRkové řady naprosto žeru
a ty nový..no ujde to, ale chtělo by to ještě zaoblit
a ty nový..no ujde to, ale chtělo by to ještě zaoblit
|
reagovat
|
A něco trochu k tématu: To jsem jedinej, komu se ten lesklý a oblý design samsungů vyloženě hnusí? Jejich poměr cena/výkon(výbava) je sice velký lákadlo, ale kdo se na to má potom dívat :)
|
reagovat
|
sonoluca
ad WMP - Asi to bude tím, že nejedu na aktuální (11) verzi. Ale něco na tom bude, protože při googlování odpovědi jsem většinou narazil právě na kombinaci Media Center + WMP 11.
ad Gabesta - Napadla mě úplně stejná věc. Vyzkoušeno, bez úspěchu :)
Díky za snahu, asi ten problém nechám nějakou dobu uležet :)
ad Gabesta - Napadla mě úplně stejná věc. Vyzkoušeno, bez úspěchu :)
Díky za snahu, asi ten problém nechám nějakou dobu uležet :)
|
reagovat
|
TrDLo
Poslední co mě napadá, zkus odinstalovat Haaliho splitter a použít pro MKV starší od Gabesta tady z toho balíku
link
link
|
reagovat
|
terminator007
Nice SAMSUNG bro! I didn't know that new verisons are out! Thanks 

|
reagovat
|
TrDLo
Aj, moje chyba, sem to koukam přehlíd už včera .) Jinak sem ze zvědavosti zkusil nainstalovat VobSub/VSFilter a s WMP11 se sice načte, ale titulky u matrošky nezabrazuje, ač tobě to jelo
|
reagovat
|
24p to umi prijmout... a to je asi tak vsechno... stejne se to prepocitava (100 neni nasobek 24).
|
reagovat
|
Co rikate na tuto LCD? link Jsem nejak v posledni dobe nekoukal na Samsungy a hle, nove modely jsou na svete i s 24p 

|
reagovat
|
Ano - viz o 3 příspěvky zpátky.
No, zkusil jsem všechno možný (jiný verze k-lite, cccp, samostatně haali splitter i vsfilter) a vyzkoušel snad všechno myslitelný nastavení, ale bez úspěchu :( HDčka asi budu muset spouštět přes salamandera.
PS: Z googlování jsem zjistil, že nejsem zdaleka sám kdo tennhle problém s MC řeší. Ale nikde jsem se nedobral funkčního řešení.
No, zkusil jsem všechno možný (jiný verze k-lite, cccp, samostatně haali splitter i vsfilter) a vyzkoušel snad všechno myslitelný nastavení, ale bez úspěchu :( HDčka asi budu muset spouštět přes salamandera.
PS: Z googlování jsem zjistil, že nejsem zdaleka sám kdo tennhle problém s MC řeší. Ale nikde jsem se nedobral funkčního řešení.
|
reagovat
|
sonoluca
Tuhle cestu jsem už taky zkoušel. Ale nějak jsem se s titulky přes ffdshow neskamarádi. I přes velice trpělivou konfiguraci pořád nějak zlobily (velikost, umístění, rozdíl v zobrazní mezi MC a MPC) a nikdy to nebylo "ono", jako u vobsub.
Jinak jsem zjistil zajímavou věc - neplatí rovnost mezi MC a WMP. Nevim jakto, ale i ve WMP se vobsub načte. Co ta modrá obluda teda používá za přehrávač?
Jinak jsem zjistil zajímavou věc - neplatí rovnost mezi MC a WMP. Nevim jakto, ale i ve WMP se vobsub načte. Co ta modrá obluda teda používá za přehrávač?
|
reagovat
|
FAQ k Haali splitteru
Q: I don't see any subtitles, Vsfilter is not running
A: Open splitter properties, choose Compatibility-Autoload VSfilter and set it to Yes.
Q: I don't see any subtitles, Vsfilter is not running
A: Open splitter properties, choose Compatibility-Autoload VSfilter and set it to Yes.
|
reagovat
|
TrDLo
Bohatě stačí ffdshow a haali splitter. Media Center jsem sice nepoužíval, ale zkusil bych zobrazovat titulky právě přes ffdshow, s tím že si v nastavení pod kodekama nastavíš, aby se vše dekódovalo pomocí libavcodec (pravej a u všech stabilních...)
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 17První dojmy: komiksovka Supergirl 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 12Shrek 5: Teaser 2 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2
, já pak ještě zkusím pohledat