Kdyz uz tu resite konzolove GTA4, tak by me zajimalo, zda je moznost nejakym zpusobem propojit starsi konzoli (Nintendo GameCube) s LCD monitorem (HDMI, DVI, D-sub vstupy). Televize mi jde do kelu a novou kupovat dlouho nebudu... A hrat Residenty mam chut porad.
|
reagovat
|

)
)
naprosto geniální mise a suprově zábavnej příběh, fetujcí právník
, kamarád s bílým Lambem atd.