A jeste teda pro uplnou jasnost... kamera ten efekt muze vysokou zaverkou jen minimalizovat (neni to fotak, nedokaze objekt zmrazit a i tam je to otazka "nacasovani")... i na konkretnich framech jednovterinovyho prujezdu Formule ve trisetkilometrovy rychlosti neni kazdy jeden frame superostrym zaznamem okamziku... je to celkem jasny, kdyz je zaverka 1/10000 (deset tisic mrku za vterinu), ALE toci se 24 snímku za vterinu... rozumime si? ;)
|
reagovat
|
