Rockstari jsou borci a podle me se seriii GTA nikdy neusnou na vavrinech...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ne, vazne, je tam vice aspektu (pribeh, doprava podzemkou, novy pohled pri strileni...) ale mam takovy dojem, ze i bez nich by to nezklamalo, GTA je proste GTA...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale jinak vám to nadšení přeju.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
)|
reagovat
|

|
reagovat
|
to mihhi: jj, vyjde to docela na dost nejdrive jsem byl nadsenej, ze si muzu vzit treba kameru z USA, ale po spocitani postovneho+cla+zprostredkovani jsem pote trosku vystrizlivel 
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|