
Gorecki
Njn, když tohle je zrovna věc, kterou si musíš vyzkoušet. Mozek je hodně přizpůsobivý, takže bych řekl, že pokud je framerate stabilní, tak i když je méně plynulý, tak si na to ten mozek zvykne a nepřijde mu to. Navíc je otázka, nakolik to Cameron myslí upřímně a na kolik je to jeho agenda pro podporu 3D kin. Protože HD rozlišení vytváří docela slušnou iluzi 3D prostoru, což alespoň trochu snižuje výhodu 3D kin. Ale já ve 3D nic neviděl, takže jenom pustě spekuluju. 

|
reagovat
|




