Psema, Karlos, mihhi
Díky za info, někdo tady kdysi psal, že na Blůčku vyjde i Sedmá pečeť, tak snad :) Psema postne jak vypadá ten Batman? ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
, uvádí se zhruba 6-10MPX.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Kolik jeste tech kolekci Aliena bude? Predpokladam, ze asi dost, dokud ta znacka bude jeste alespon trochu fungovat 
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Stylish jako nic jinýho. Vyjma dvd druhýho Garfielda, na kterým mi teď postává čerstvě vychlazená Coca Cola.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|