Ciste teoreticky, kdybys mel kameru se zaverku 1/nekonecno, byl by zaznam dokonale ostry (samozrejme pri zachovani mnoha dalsich aspektu)... jenze by to bylo neprirozene, protoze jak jsem rekl, motion blur je vec, kterou si sebou neses diky nedokonalosti lidskeho oka (viz experiment s rukou)... proto se pridava i tam, kde neni... jinak by to bylo neprirozene...
|
reagovat
|


