KarelR
Čo takto DeusEx, jedno z najlepších (nejlepšie ?) akčných RPG, ktoré kedy vyšlo. Z tých novších sa mi osobne páčil aj Dark Messiah. A samozrejme System Shock nemožno opomenúť.
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Zrovna hraju Secret of Monkey Island 2 a super 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mě by fakt stačilo něco dva tři roky starý, co utáhne Athlon 1,7 Ghz :(|
reagovat
|