njn, proč mít firewire, když nabízíme eSata a proč mít HDMI, když jsme vymysleli DisplayPort

Jinak 3GB adresujou v pohodě:) asi je to kus od kusu



|
reagovat
|
|
reagovat
|
...ale Vaio má občas dementě řešený šasi, viz větrák do boku, tohle se odnaučil už každej velkej výrobce.|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|