Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16181 - 16200 Napsat příspěvek

Karlos

To je somarina. My tu na východe žiaden brajgl nemáme :))
490505
To je somarina. My tu na východe žiaden brajgl nemáme *:))*
Karlos
0 0
reagovat
Brajgl je přece normální slovo. :)
490504
Brajgl je přece normální slovo. *:)*
0 0
reagovat
brajgl=nepořádek... Pro některé, co neznají můj slovník z dálného východu ;)
490503
brajgl=nepořádek... Pro některé, co neznají můj slovník z dálného východu ;)
0 0
reagovat
Nebo tím nehorázným brajglem, co má v pokojíčku ;):)...

Jo a přidávám se do skupinky těch, kterým se nelíbí VZHLED PS3ky... Velka, buclata, nepravidelna a divně tvarovana ;):D... Ale fce jí samo neberu ;):)
490502
Nebo tím nehorázným brajglem, co má v pokojíčku ;):)... Jo a přidávám se do skupinky těch, kterým se nelíbí VZHLED PS3ky... Velka, buclata, nepravidelna a divně tvarovana ;):D... Ale fce jí samo neberu ;):)
0 0
reagovat
Chlubí se sbírkou fotografií telegrafních sloupů 20. století :D
490499
Chlubí se sbírkou fotografií telegrafních sloupů 20. století *:D*
0 0
reagovat
:D To je fakt mytus... ;)
490497
*:D* To je fakt mytus... *;)*
0 0
reagovat
...a ďalší kúsok skladačky do "Mýtu o STéčkovi" bol pridaný :D
490495
...a ďalší kúsok skladačky do "Mýtu o STéčkovi" bol pridaný *:D*
0 0
reagovat

st39.6

Obdivujou to tvou cernou masinu od Sony? :D
490492
Obdivujou to tvou cernou masinu od Sony? *:D*
st39.6
0 0
reagovat
:D:D Ale takhles to asi nemyslel...
490491
*:D**:D* Ale takhles to asi nemyslel...
0 0
reagovat
deiwi > do svyho pokoje poustim jen omezeny mnozstvi lidi a ty tam chodej obdivovat neco uplne jinyho ;)
490490
deiwi > do svyho pokoje poustim jen omezeny mnozstvi lidi a ty tam chodej obdivovat neco uplne jinyho ;)
0 0
reagovat
Stejně mi chybí ty časy, kdy si člověk mohl přečíst inzeráty na 5 let staré počítače za 20 tisíc, protože "tehdy jsem ho kupoval za 40". :)
490487
Stejně mi chybí ty časy, kdy si člověk mohl přečíst inzeráty na 5 let staré počítače za 20 tisíc, protože "tehdy jsem ho kupoval za 40". :)
0 0
reagovat
no ja samozrejme referoval k hodnote toho stroje v zaruce. ;)
490486
no ja samozrejme referoval k hodnote toho stroje v zaruce. ;)
0 0
reagovat
Tak 4 tisíce maximálně, jinak se vyplatí si těch pár korun připlatit a koupit počítač nový. :)
490485
Tak 4 tisíce maximálně, jinak se vyplatí si těch pár korun připlatit a koupit počítač nový. :)
0 0
reagovat

Imf

Celkem jsi to trefilm. :-)
490484
Celkem jsi to trefilm. :-)
Imf
0 0
reagovat
Miluju tyhle "cena dohodou"... vsichni vime, ze to PC ma cenu tak 5-6000,- chces vic nebo min? ;)
490483
Miluju tyhle "cena dohodou"... vsichni vime, ze to PC ma cenu tak 5-6000,- chces vic nebo min? ;)
0 0
reagovat
Neschání někdo slušné PC. Athlon 64 3200+, deska s PCI-E, 2 GB DDR, Ati 1650pro, 120 GB disk, Creative 5.1, LG DVD RW, pěkný case. Cena dohodou. Kdyby někdo měl nějaký dotakz, tak přes vzkazník. :-)
490481
Neschání někdo slušné PC. Athlon 64 3200+, deska s PCI-E, 2 GB DDR, Ati 1650pro, 120 GB disk, Creative 5.1, LG DVD RW, pěkný case. Cena dohodou. Kdyby někdo měl nějaký dotakz, tak přes vzkazník. :-)
0 0
reagovat
Tak abych se take trosku pridal :D PS3 je moc pekna krabicka, ale samozrejme, kazdemu se muze libit neco jineho (ikdyz oznacit ji za hnusnou, to mi prijde moc) a co se tyce gamepadu, tak zalezi, kdo je na co zvykly. Me naprosto vyhovuje, kamarad co ma X-BOX 360 si chvili zvyka a nejde mu to, ale jak rika, mit to doma, tak na tom za chvili umi ;) :))
490463
Tak abych se take trosku pridal *:D* PS3 je moc pekna krabicka, ale samozrejme, kazdemu se muze libit neco jineho (ikdyz oznacit ji za hnusnou, to mi prijde moc) a co se tyce gamepadu, tak zalezi, kdo je na co zvykly. Me naprosto vyhovuje, kamarad co ma X-BOX 360 si chvili zvyka a nejde mu to, ale jak rika, mit to doma, tak na tom za chvili umi *;)* *:))*
0 0
reagovat

Luc44

To vieš, také veľké displeje na kalkulačky sa dnes už nerobia :D
490455
To vieš, také veľké displeje na kalkulačky sa dnes už nerobia *:D*
Luc44
0 0
reagovat

deiwi

Tak tu každopádně asi nelze přehlédnout, že :D
490447
Tak tu každopádně asi nelze přehlédnout, že *:D*
deiwi
0 0
reagovat

st39.6

Obdivujou tu tvou 15" HD Ready Oravu? :D
490444
Obdivujou tu tvou 15" HD Ready Oravu? *:D*
st39.6
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se