Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16361 - 16380 Napsat příspěvek
no me kdyz ukazali uplne novej model na home cinema, na kterym meli pripojeny ps3 s casinem royale, tak se na to nedalo koukat. "hostesak":D mi jak o zivot predvadel vsechny mozny i nemozny fce a znelo to fakt krasne, ale ten obraz proste nestal za nic
489858
no me kdyz ukazali uplne novej model na home cinema, na kterym meli pripojeny ps3 s casinem royale, tak se na to nedalo koukat. "hostesak"*:D* mi jak o zivot predvadel vsechny mozny i nemozny fce a znelo to fakt krasne, ale ten obraz proste nestal za nic
0 0
reagovat
Já ho právě mám na stole, a přijde mi to dobrý... tak jsem zvědavý, jak to bude vypadat ještě lepší :):+
489857
Já ho právě mám na stole, a přijde mi to dobrý... tak jsem zvědavý, jak to bude vypadat ještě lepší *:)**:+*
0 0
reagovat
bejvaj lip vybaveny, tj, ale zobrazovace teda imo nic moc
489856
bejvaj lip vybaveny, tj, ale zobrazovace teda imo nic moc
0 0
reagovat
Nechápu u nich tu cenu... proč jsou o tolik dražší než ostatní a při tom parametry mají stejné jako ty Samsungy
489855
Nechápu u nich tu cenu... proč jsou o tolik dražší než ostatní a při tom parametry mají stejné jako ty Samsungy
0 0
reagovat
ze sou precenovany
489854
ze sou precenovany
0 0
reagovat

Fluke

Zajímavý, jen škoda že je to "jen" TN displej.

Obecně, co si myslíte o Eizo monitorech ? :)
489853
Zajímavý, jen škoda že je to "jen" TN displej. Obecně, co si myslíte o Eizo monitorech ? *:)*
Fluke
0 0
reagovat

Ravenhorn

Nemýliš si to s arkádami ;)
489850
Nemýliš si to s arkádami *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
No Ravenhorm má jenom jinou představu o adventurách:D
489849
No Ravenhorm má jenom jinou představu o adventurách*:D*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Ty jsi komik. :D Kolik těch adventur tak na ty konzole vychází, co? ;)
489848
Ty jsi komik. *:D* Kolik těch adventur tak na ty konzole vychází, co? *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
No než to LG bych si radši vzal to HP. Jinak mám Samsunga.

Mno mě právě vadí na kozolích to, že spousta her je hlavně adventury a sporty.
489847
No než to LG bych si radši vzal to HP. Jinak mám Samsunga. Mno mě právě vadí na kozolích to, že spousta her je hlavně adventury a sporty.
0 0
reagovat
No, na konzole třeba nevychází adventury, ale ty si zase můžu zahrát i na velmi podprůměrném stroji. Kombinace slabší notebook na práci a internet + konzole na filmy a občasné hraní se mi zdá jako ideální.
489846
No, na konzole třeba nevychází adventury, ale ty si zase můžu zahrát i na velmi podprůměrném stroji. Kombinace slabší notebook na práci a internet + konzole na filmy a občasné hraní se mi zdá jako ideální.
0 0
reagovat
Btw, keď sme už pri tých hrách na PS3, táto správa ma vážne dostala. Kojima je maniak :o
489845
Btw, keď sme už pri tých hrách na PS3, [link="http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/konzole/kojima-50-gb-z-blu-ray-je-na-mgs4-malo-dry-/clanek.A080302_154027_bw-zurnal-konzole_osk.idn"]táto správa[/link] ma vážne dostala. Kojima je maniak *:o*
0 0
reagovat

terminator007

To s hrami je taký všelijaký argument, obecne sú hry na konzoly robené skôr v štýle celej tej konzolovej fylozofie "plug & play", hlavne menej náročnej arkády, ťažiace z vysokého tempa a užívateľskej jednoduchosti. Na druhej strane pre fanúšikov komplexnejších herných žánrov (ako sú napríklad stratégie) konzoly veľa hier neposkytnú. Je teda celkom logické, že ľuďom, ktorí vyznávau skôr takýto druh interaktívnej zábavy, bude PS3 v byte silne zaháľať.
489844
To s hrami je taký všelijaký argument, obecne sú hry na konzoly robené skôr v štýle celej tej konzolovej fylozofie "plug & play", hlavne menej náročnej arkády, ťažiace z vysokého tempa a užívateľskej jednoduchosti. Na druhej strane pre fanúšikov komplexnejších herných žánrov (ako sú napríklad stratégie) konzoly veľa hier neposkytnú. Je teda celkom logické, že ľuďom, ktorí vyznávau skôr takýto druh interaktívnej zábavy, bude PS3 v byte silne zaháľať.
terminator007
0 0
reagovat
link pro mě jasná volba 24";)
489843
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46032 pro mě jasná volba 24"*;)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Víš, někteří maj obojí.

Terminator007: chlape, už začni kupovat ze zahraničí, musíš začít kůru vymazávání českých cen z hlavy:));)..jo z UK posílaj všechno, vždyť sme s něma v EU, i když oni do ní šli kvůli heslu "když je nemůžeš porazit, tak se k nim přidej"8)
Ad kompík, přesně. Sic zkušenějším se nestane, že by si koupili do kompu něco co nepasuje, ale nasere to i tak, když víš, že ti zase změnili patici třeba procáku a když ti to prdne, tak abys měnil skoro všechno;)

Perry: lesklý displeje jsou narozdíl od notebook segmentu u LCD monitorů fakt menšina, mám pocit, že snad jen HP je drží. Jinak podle mě je jasná volba u LCD monitorů LG nebo Samsung a to nejen finačně, ale i technologicky.
489842
Víš, někteří maj obojí. Terminator007: chlape, už začni kupovat ze zahraničí, musíš začít kůru vymazávání českých cen z hlavy*:))**;)*..jo z UK posílaj všechno, vždyť sme s něma v EU, i když oni do ní šli kvůli heslu "když je nemůžeš porazit, tak se k nim přidej"*8)* Ad kompík, přesně. Sic zkušenějším se nestane, že by si koupili do kompu něco co nepasuje, ale nasere to i tak, když víš, že ti zase změnili patici třeba procáku a když ti to prdne, tak abys měnil skoro všechno;) Perry: lesklý displeje jsou narozdíl od notebook segmentu u LCD monitorů fakt menšina, mám pocit, že snad jen HP je drží. Jinak podle mě je jasná volba u LCD monitorů LG nebo Samsung a to nejen finačně, ale i technologicky.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Ale zase kupovat konzoli a PC... Osobně preferuji PC, jelikož hry moc nehraju a na filmy se lze koukat přes PC. Když se to dobře prodrátuje, konzoli nepotřebuješ
489840
Ale zase kupovat konzoli a PC... Osobně preferuji PC, jelikož hry moc nehraju a na filmy se lze koukat přes PC. Když se to dobře prodrátuje, konzoli nepotřebuješ
0 0
reagovat
JJ, to mas sice pravdu, ale ja myslim, ze uplne nejlepsi je mit konzoli na hry a PC na zbytek veci ;) A co se tyce her, tak spousta jich v dnesni dobe spise nevychazi na PC a na konzolich ano... 8)
489841
JJ, to mas sice pravdu, ale ja myslim, ze uplne nejlepsi je mit konzoli na hry a PC na zbytek veci *;)* A co se tyce her, tak spousta jich v dnesni dobe spise nevychazi na PC a na konzolich ano... *8)*
0 0
reagovat

terminator007

No jenže PC ti poslouží úplně na všechno. Konzole ne. A já chci mít jen jednu univerzální věc. + na PC vychází hry, které většinou nevyjdou na konzole a které chci.
489838
No jenže PC ti poslouží úplně na všechno. Konzole ne. A já chci mít jen jednu univerzální věc. + na PC vychází hry, které většinou nevyjdou na konzole a které chci.
terminator007
0 0
reagovat

Perry-

Hm pokuď chceš lacinější 24" LCD tak to je HP2408
link
TN technologie, ale za to má lesklý povrch, výborné parametry, HDPC atd.

Pokuď chceš lepší tak si připlat za technologii S-PVA ale to spíš kolem 20 000 kč.

489837
Hm pokuď chceš lacinější 24" LCD tak to je HP2408 [link="http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=47771"]link[/link] TN technologie, ale za to má lesklý povrch, výborné parametry, HDPC atd. Pokuď chceš lepší tak si připlat za technologii S-PVA ale to spíš kolem 20 000 kč.
Perry-
0 0
reagovat

Karbous

Tak tak, konzole co se tyce na hry, je bezkonkurencni. Viz. PS2, koupis si krabicku a mas na x let vystarano, zatimco u PC, koupis nadupanou masinu a za 2 roky muzes na nejnovejsi hry upgradovat, coz ale vetsinou znamena koupit nove PC, jelikoz pak zjistis, ze do tohoto socketu nepasuje toto a dalsi je zase drazsi nez nove komponenty, viz. ramky...
489836
Tak tak, konzole co se tyce na hry, je bezkonkurencni. Viz. PS2, koupis si krabicku a mas na x let vystarano, zatimco u PC, koupis nadupanou masinu a za 2 roky muzes na nejnovejsi hry upgradovat, coz ale vetsinou znamena koupit nove PC, jelikoz pak zjistis, ze do tohoto socketu nepasuje toto a dalsi je zase drazsi nez nove komponenty, viz. ramky...
Karbous
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se