Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16381 - 16400 Napsat příspěvek
Ja bych si vybral urcite LCD, nyni mam starsiho Samsunga ´pouze´ HD ready a nemuzu si ho vynachvalit...
489835
Ja bych si vybral urcite LCD, nyni mam starsiho Samsunga ´pouze´ HD ready a nemuzu si ho vynachvalit...
0 0
reagovat

st39.6

JJ, nyni mi doveze nejake znamy od kamarada a pote budu kupovat z UK, snad je posilaji a ne jako z US, tam to neposlou mimo SEVERNI AMERIKU...
489834
JJ, nyni mi doveze nejake znamy od kamarada a pote budu kupovat z UK, snad je posilaji a ne jako z US, tam to neposlou mimo SEVERNI AMERIKU...
st39.6
0 0
reagovat

popik

Pokud si budu kupovat 24" tak budto HPcko nebo DELL
489832
Pokud si budu kupovat 24" tak budto HPcko nebo DELL
popik
0 0
reagovat
LG s ohledem i bez ohledu na cenu... Ale jsem zaslepen, sám mám stejnou značku, takže to můžeš brát jako zaujatost ;)... Hezké, ale co do kvality obrazu nevím, jsou samozřejmě Samsungy ;)... Takže jsem tu neřekl nic nového :D
489831
LG s ohledem i bez ohledu na cenu... Ale jsem zaslepen, sám mám stejnou značku, takže to můžeš brát jako zaujatost ;)... Hezké, ale co do kvality obrazu nevím, jsou samozřejmě Samsungy ;)... Takže jsem tu neřekl nic nového :D
0 0
reagovat
co je podle vás lepší... lesklý nebo matný LCD displej... mám to na práci a filmy (využití tak 60/40). Chci si koupit nějakou 24" s FullHD. Momentálně mám matné 17" (1280x1014) Eizo. Displej je skvělý, nemám si na co stěžovat, ale je to 4:3, takže na filmy dost nic moc. Popř. jakou značku byste mi doporučili... bez ohledu na cenu a s ohledem na cenu :)
489830
co je podle vás lepší... lesklý nebo matný LCD displej... mám to na práci a filmy (využití tak 60/40). Chci si koupit nějakou 24" s FullHD. Momentálně mám matné 17" (1280x1014) Eizo. Displej je skvělý, nemám si na co stěžovat, ale je to 4:3, takže na filmy dost nic moc. Popř. jakou značku byste mi doporučili... bez ohledu na cenu a s ohledem na cenu *:)*
0 0
reagovat
Zdar, chtel bych si koupit TV ale nak se nemuzu rozhodnout jestli LCD nebo plasmu, co myslite?? rozhoduju se mezi temahle dvema: LINK1,LINK2
489828
Zdar, chtel bych si koupit TV ale nak se nemuzu rozhodnout jestli LCD nebo plasmu, co myslite?? rozhoduju se mezi temahle dvema: [link="http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=108723"]LINK1[/link],[link="http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=87537"]LINK2[/link]
0 0
reagovat

popik

No, zdá se mi to dobrý, ale záleží na vzdálenosti sledování...
489826
No, zdá se mi to dobrý, ale záleží na vzdálenosti sledování...
popik
0 0
reagovat

popik

Souhlasite ze asi nejlevnejsi volbou pro sledovani filmu v Full HD je nejaky dejme tomu 24"monitor podporujici fullko?
489825
Souhlasite ze asi nejlevnejsi volbou pro sledovani filmu v Full HD je nejaky dejme tomu 24"monitor podporujici fullko?
popik
0 0
reagovat

Ravenhorn

To je relativní, záleží na tom, kolik her si za rok koupíš a jak často upgraduješ. Konzole má pořád to velmi neodolatelné kouzlo, že koupíš krabičku a následujících několi let si na tom zahraješ vše a nemusíš řešit drahé upgrady. Proto o PS3 taky velmi silně uvažuju, hlavně kvůli BR, ale i na nějaké zajímavé hry, které se objevily či objeví.
489824
To je relativní, záleží na tom, kolik her si za rok koupíš a jak často upgraduješ. Konzole má pořád to velmi neodolatelné kouzlo, že koupíš krabičku a následujících několi let si na tom zahraješ vše a nemusíš řešit drahé upgrady. Proto o PS3 taky velmi silně uvažuju, hlavně kvůli BR, ale i na nějaké zajímavé hry, které se objevily či objeví.
Ravenhorn
0 0
reagovat
V každém případě hraní her na konzoli příjde pokuď jde o hry o dost navíc než na PC.

Jak říkám PS3 hry se zlepšují ale první rok byl otřesný a proto byly i otřesné prodeje PS3
489822
V každém případě hraní her na konzoli příjde pokuď jde o hry o dost navíc než na PC. Jak říkám PS3 hry se zlepšují ale první rok byl otřesný a proto byly i otřesné prodeje PS3
0 0
reagovat

popik

No ty vole vyplaznout 1600 stovek za hru to bych si asi uriznul ruku a hodil ji do ohne. Tak budte jste vy konzolaci totalni bohaci nebo nevim. Na cem to zobrazujete? Zeprej kdyz to mas na monitor tak si v prdeli se zvukem ponevadz je to tam zase nejak neosetrene.
489821
No ty vole vyplaznout 1600 stovek za hru to bych si asi uriznul ruku a hodil ji do ohne. Tak budte jste vy konzolaci totalni bohaci nebo nevim. Na cem to zobrazujete? Zeprej kdyz to mas na monitor tak si v prdeli se zvukem ponevadz je to tam zase nejak neosetrene.
popik
0 0
reagovat
kolem litru sou z dovozu. anyway x-box je krap
489816
kolem litru sou z dovozu. anyway x-box je krap
0 0
reagovat
Kolem litru?! Ty jsi z levneho kraje! :D Hry na PS3 jsou tak kolem 1600-1800kc :-
489815
Kolem litru?! Ty jsi z levneho kraje! *:D* Hry na PS3 jsou tak kolem 1600-1800kc *:-*
0 0
reagovat

Ravenhorn

PS3 ma co dohanet?! Co rikas na tyto oznamene hry na rok 2008? - Gran Turismo 5 prologue, Eight Days, Resistance 2, Haze, Killzone 2, Motorstorm 2, Metal Gear Solid 4 a pokud to dobre dopadne tak Vanoce 2008 nebo zacatek 2009 God of War 3, prijde ti to jako dostacujici vycet exkluzivnich(!) zajimavych her na PS3??? A co se tyce jak filmu, tak hrani, optimalni je podle me tato masinka... Ja si nemuzu hrani na konzolich vynachvalit a co se tyce Blu prehravani filmu, nemam vyhrady...
489813
PS3 ma co dohanet?! Co rikas na tyto oznamene hry na rok 2008? - Gran Turismo 5 prologue, Eight Days, Resistance 2, Haze, Killzone 2, Motorstorm 2, Metal Gear Solid 4 a pokud to dobre dopadne tak Vanoce 2008 nebo zacatek 2009 God of War 3, prijde ti to jako dostacujici vycet exkluzivnich(!) zajimavych her na PS3??? A co se tyce jak filmu, tak hrani, optimalni je podle me tato masinka... Ja si nemuzu hrani na konzolich vynachvalit a co se tyce Blu prehravani filmu, nemam vyhrady...
Ravenhorn
0 0
reagovat

popik

Jako asi nejvic me vadi ze je nutne si sehnat poradnou TV nebo Monitor aby sis ten BR vubec uzil a za druhe hry ktere stojej kolem litru taky nejsou levna zalezitost.
489812
Jako asi nejvic me vadi ze je nutne si sehnat poradnou TV nebo Monitor aby sis ten BR vubec uzil a za druhe hry ktere stojej kolem litru taky nejsou levna zalezitost.
popik
0 0
reagovat
PS3 má ještě pořád co dohánět X-Box v zajímavých hrách, ale oproti prvnímu roku co vyšel je to již mnohem lepší.
489811
PS3 má ještě pořád co dohánět X-Box v zajímavých hrách, ale oproti prvnímu roku co vyšel je to již mnohem lepší.
0 0
reagovat
vsak i xbox zanedlouho padne. na psko uz je spousta vybornejch her a jeste vetsi spousta jeste vybornejsich :D ho ceka
489810
vsak i xbox zanedlouho padne. na psko uz je spousta vybornejch her a jeste vetsi spousta jeste vybornejsich *:D* ho ceka
0 0
reagovat

Fluke

No pro mě určitě. ;)
489804
No pro mě určitě. *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Wau, není na pořádné hraní lepší PC?:))
489797
Wau, není na pořádné hraní lepší PC?*:))*
0 0
reagovat
Asi takhle. Pokuď to chceš hlavně na filmy na Blu-ray a hraní okrajově tak to ber, Pokuď chceš pořádné hraní her, ale nutně nepotřebuješ Blu-ray mechaniku nebo spíš ji nepotřebuješ ještě tak rok, tak ber Xbox 360. Pokuď chceš pohyb při hraní her, ber WII :D
489796
Asi takhle. Pokuď to chceš hlavně na filmy na Blu-ray a hraní okrajově tak to ber, Pokuď chceš pořádné hraní her, ale nutně nepotřebuješ Blu-ray mechaniku nebo spíš ji nepotřebuješ ještě tak rok, tak ber Xbox 360. Pokuď chceš pohyb při hraní her, ber WII *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se