
popik
Naprosto souhlasim s Flukem, je to proste paradni masinka, s filmy zadny problem, hry vypadaji luxusne a kdyz to vse propojis s peknou repro soustavou, neni lepsi masinky 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Top gun, taky používám, když chci někomu předvíst trhajcí se stěny

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
): AMD 2600+, 512 MB RAM, ATI Radeon 9800 XT, 120 GB HDD, 17" CRT a Windows XP. Za necele 4 roky zadny upgrade. Ale uz s tim nejsem plne spokojen (zatuhavani apod.), tak by to nejaky upgrade chtelo. Akorat predstava, ze se vrtam ve vnitrnostech compu, mi nedela dobre. Rozumim tomu jako koza petrzeli. :) Takze se asi casem v teto veci spojim s nejakym odbornikem...|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
a jsou i tací, kteří nepochopí, že kvalitní sestava za 6 táců (jen satelity a sub) je na kvalitní ozvučení panelákového pokoje dostačujcí, ne-li skvělá.|
reagovat
|