Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16461 - 16480 Napsat příspěvek

Silence

No nevím, ale na repro "satelitech" z Tesca težko poznám kvalitu ;) Takže je to i o ceně. Pořádný subwofer taky něco stojí...
489661
No nevím, ale na repro "satelitech" z Tesca težko poznám kvalitu *;)* Takže je to i o ceně. Pořádný subwofer taky něco stojí...
Silence
0 0
reagovat
No já myslel DD na HD discích s vyšším bitratem, ale spíš mezi PCM a DTS se mi nezdá, že by šel poznat rozdíl na soustavě pod 20k
489660
No já myslel DD na HD discích s vyšším bitratem, ale spíš mezi PCM a DTS se mi nezdá, že by šel poznat rozdíl na soustavě pod 20k
0 0
reagovat
Zrovna u zvukových aparatur (reproduktorů, reprobeden či zesilovačů) je velmi nešťastné rozdělovat kvalitativně do nějakých cenových relací... jde předevšim o kombinaci repro a beden, vyhýbek a odpovídajících zesilovačů... na konkrétní situaci a prostor se hodí něco jiného a cenové relace se velmi liší...

A ani v "instantních" reprosoustavách z krámů, o kterých si určitě mluvil, zdaleka neznamená, že od nějaké částky je to "dobré"...
489659
Zrovna u zvukových aparatur (reproduktorů, reprobeden či zesilovačů) je velmi nešťastné rozdělovat kvalitativně do nějakých cenových relací... jde předevšim o kombinaci repro a beden, vyhýbek a odpovídajících zesilovačů... na konkrétní situaci a prostor se hodí něco jiného a cenové relace se velmi liší... A ani v "instantních" reprosoustavách z krámů, o kterých si určitě mluvil, zdaleka neznamená, že od nějaké částky je to "dobré"...
0 0
reagovat
Jinak je to brano tak, ze PC je jako zdroj... v tomhle pripade je potiz v tom, ze HDMI 1.3 na starsich receiverech neni, takze aby clovek dotahnul signal az do reprobeden, stejne vetsinou potrebuje dalsi drahy HW, ktery uz stejne dekodery ma (mluvime ted o plnohodnotnem TrueHD/DTS-HD)... ale je to jeste dlouha cesta. Nahradit normy zvuku neni jako koupit si novou televizi. Nicmene ten rozdil v bitratu je znatelny i pres PCM stereo z klasicke zvukovky... mistni potvrdi.
489658
Jinak je to brano tak, ze PC je jako zdroj... v tomhle pripade je potiz v tom, ze HDMI 1.3 na starsich receiverech neni, takze aby clovek dotahnul signal az do reprobeden, stejne vetsinou potrebuje dalsi drahy HW, ktery uz stejne dekodery ma (mluvime ted o plnohodnotnem TrueHD/DTS-HD)... ale je to jeste dlouha cesta. Nahradit normy zvuku neni jako koupit si novou televizi. Nicmene ten rozdil v bitratu je znatelny i pres PCM stereo z klasicke zvukovky... mistni potvrdi.
0 0
reagovat
Rozdil mezi PCM a DD poznas... to ti garantuju. ;)
489657
Rozdil mezi PCM a DD poznas... to ti garantuju. ;)
0 0
reagovat

ravenhorn

Asi tak, mám na to stejný názor. Na repro soustavě určený k PC těžko poznám rozdíl mezi PCM a DTS/DD (1,5Mbit)... Rozdíl je poznat až u soustav repro od cca. 20,000,- podle osobní zkušenosti
489656
Asi tak, mám na to stejný názor. Na repro soustavě určený k PC těžko poznám rozdíl mezi PCM a DTS/DD (1,5Mbit)... Rozdíl je poznat až u soustav repro od cca. 20,000,- podle osobní zkušenosti
ravenhorn
0 0
reagovat
Někdo to má kam připojit... 8)
489655
Někdo to má kam připojit... *8)*
0 0
reagovat
Ono to je stejně u většiny PC jedno, protože to by jste k němu musely napojit pořádnou aparatúru a ne jen reproduktory za pár tisíc.
489654
Ono to je stejně u většiny PC jedno, protože to by jste k němu musely napojit pořádnou aparatúru a ne jen reproduktory za pár tisíc.
0 0
reagovat
Mno nic, zlatá PS3...:)
489652
Mno nic, zlatá PS3...*:)*
0 0
reagovat
;):D
489651
*;)**:D*
0 0
reagovat
Jenom dts/DD
489650
Jenom dts/DD
0 0
reagovat
Jenom stereo.
489649
Jenom stereo.
0 0
reagovat
Vždycky v tom musí bejt nějaká bota. A jak je to s A3870 kartama s HDMI, ty už vytáhnou s HD obrazem i PCM se všema kanálama?
489648
Vždycky v tom musí bejt nějaká bota. A jak je to s A3870 kartama s HDMI, ty už vytáhnou s HD obrazem i PCM se všema kanálama?
0 0
reagovat
stcko ma bohuzel pravdu, protoze v tomhle je PS3 svetelne roky pred cimkoliv... v breznu navic ziska DTS-MA podporu, takze to bude zdaleka nejlevnejsi a nejvsestrannejsi blu-ray prehravac. ;)
489647
stcko ma bohuzel pravdu, protoze v tomhle je PS3 svetelne roky pred cimkoliv... v breznu navic ziska DTS-MA podporu, takze to bude zdaleka nejlevnejsi a nejvsestrannejsi blu-ray prehravac. ;)
0 0
reagovat
Je ti to ale stejne k nicemu, bez HDMI z toho dostanes jen stereo. Pockej si na novej chipset od nVidie nebo na tohle link
489645
Je ti to ale stejne k nicemu, bez HDMI z toho dostanes jen stereo. Pockej si na novej chipset od nVidie nebo na tohle http://www.floppyhead.com/2008/01/18/auzentech-hdmi-x-tension-supports-hdmi-13-and-dolby-true-hd/
0 0
reagovat
I kdyby jen HTPC, vždyť i normální PC už je několik let multimediální a ne jen herní středisko, ale mohlo by se to snad s výhrou BRD začít pomalu měnit. Právě po tý M-audio pokukuju;)
489644
I kdyby jen HTPC, vždyť i normální PC už je několik let multimediální a ne jen herní středisko, ale mohlo by se to snad s výhrou BRD začít pomalu měnit. Právě po tý M-audio pokukuju*;)*
0 0
reagovat
to je to vase vecny preferovani htpc pred sa playerama. now you see, poor guyz :D
489643
to je to vase vecny preferovani htpc pred sa playerama. now you see, poor guyz *:D*
0 0
reagovat
Protoze koukas na mainstream... u her nic takoveho neni vyzadovano a filmovy zvukovky se nedelaji. HTPC je hrozne mladej fenomen... napr. M-Audio dela zvukovku s podporou PCM a najdou se i dalsi. Nejsou levny, ale kdyz to nekdo vyzaduje, tak si holt musi priplatit.
489642
Protoze koukas na mainstream... u her nic takoveho neni vyzadovano a filmovy zvukovky se nedelaji. HTPC je hrozne mladej fenomen... napr. M-Audio dela zvukovku s podporou PCM a najdou se i dalsi. Nejsou levny, ale kdyz to nekdo vyzaduje, tak si holt musi priplatit.
0 0
reagovat
imf: Takže cena a rozměry jsou zásek:), i tak to, ale nevysvětluje přehlížení PCM, znám snad jedinou zvukovku co má podporu PCM.
489641
imf: Takže cena a rozměry jsou zásek:), i tak to, ale nevysvětluje přehlížení PCM, znám snad jedinou zvukovku co má podporu PCM.
0 0
reagovat
Mno ano... PCM z nekterych karet skrz koaxial dostanes, ale primo dekodovat TrueHD/DTS-HD nebude umet zadna. Leda by stala tisic dolaru, aby mohla mit pri svych rozmerech stejne dekodery jako nejlevnejsi Onkyo a mela vystup pres HDMI 1.3 ;)
489640
Mno ano... PCM z nekterych karet skrz koaxial dostanes, ale primo dekodovat TrueHD/DTS-HD nebude umet zadna. Leda by stala tisic dolaru, aby mohla mit pri svych rozmerech stejne dekodery jako nejlevnejsi Onkyo a mela vystup pres HDMI 1.3 ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se