Takže je to i o ceně. Pořádný subwofer taky něco stojí... Silence
No nevím, ale na repro "satelitech" z Tesca težko poznám kvalitu
Takže je to i o ceně. Pořádný subwofer taky něco stojí...
Takže je to i o ceně. Pořádný subwofer taky něco stojí... |
reagovat
|



