Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16481 - 16500 Napsat příspěvek
Stačilo by vyřešit přenos PCM z PC, a softwarově dekódovat, což už PDVD Ultra umí.
489639
Stačilo by vyřešit přenos PCM z PC, a softwarově dekódovat, což už PDVD Ultra umí.
0 0
reagovat
Tak jo, nový téma. Proč tu furt ještě nejsou žádný zvukovky do PC s podporou PCM, DTS-HD, Dolby true HD? Kde se zasekl vývoj, tuší někdo?
489442
Tak jo, nový téma. Proč tu furt ještě nejsou žádný zvukovky do PC s podporou PCM, DTS-HD, Dolby true HD? Kde se zasekl vývoj, tuší někdo?
0 0
reagovat
V novy generaci je, divim se, ze zrovna ty to nevis... uz prosim te tecka za touhle debatou. ;)
489638
V novy generaci je, divim se, ze zrovna ty to nevis... uz prosim te tecka za touhle debatou. ;)
0 0
reagovat

imf

Dlouho nebyla;)
489637
Dlouho nebyla*;)*
imf
0 0
reagovat
Fluke: IMHO tentokrat Rav docela konstruktivne naznacil, ze 256bit sbernice je dneska uz vec nizsiho mainstreamu, tj. kdyby ji 9600 nemela, tak by si nVidia urizla ostudu jako Brno. Myslim, ze to napsal celkem pekne. ;)
489635
Fluke: IMHO tentokrat Rav docela konstruktivne naznacil, ze 256bit sbernice je dneska uz vec nizsiho mainstreamu, tj. kdyby ji 9600 nemela, tak by si nVidia urizla ostudu jako Brno. Myslim, ze to napsal celkem pekne. ;)
0 0
reagovat

PraSiteL

150W mi jako přímotop zrovna nepříjde:)

Ravenhorn: nestačilo napsat, ano, 9600GT má tedy 256bit PCI-E sběrnici??
489634
150W mi jako přímotop zrovna nepříjde*:)* Ravenhorn: nestačilo napsat, ano, 9600GT má tedy 256bit PCI-E sběrnici??
PraSiteL
0 0
reagovat
Jeste k tem kompum: Nedavno jsem upgradoval z P4 3.0GHz, GF6600 na C2D 8200, GF8600GT. Nebylo to kvuli vykonu (P4 mi bohate staci), ale kvuli spotrebe. Odber puvodni sestavy byl pri praci ve Winech okolo 150W,
ted je to sympatickych 90W. Uz zadny primotop, jen tiche PC
;):+
489633
Jeste k tem kompum: Nedavno jsem upgradoval z P4 3.0GHz, GF6600 na C2D 8200, GF8600GT. Nebylo to kvuli vykonu (P4 mi bohate staci), ale kvuli spotrebe. Odber puvodni sestavy byl pri praci ve Winech okolo 150W, ted je to sympatickych 90W. Uz zadny primotop, jen tiche PC *;)**:+*
0 0
reagovat

Fluke

8600 Gt a GTS jsou dnes lowend. 9600 GT má 256bit sběrnici.
Dnes je cena a výkon tento: Mluvím jen o střední třídě.
nVidia Geforce 8800GS (384MB, 192bit) - cenou 3200-4000 kč
Ati radeon 3850 (256 a 512MB, 256bit) - cenou 3400-4400 kč
nVidia Geforce 9600GT (512MB, 256bit) - cenou 4000-5000 kč
Ati radeon 3870 (512MB, 256bit) - cenou 4000-5000 kč
nVidia Geforce 8800GT (256MB a 512 MB, 256bit) - cenou 5000-7000 kč
nVidia Geforce 8800 GTS nová edice (512 MB, 256bit) - cenou 6500-8000 kč
Ati radeon 3870 X2 (2x 512MB, 256bit) - cenou 9500-11000 kč

Pak se najdou ještě občas staré modely nebo slabší modely. :-)
489631
8600 Gt a GTS jsou dnes lowend. 9600 GT má 256bit sběrnici. Dnes je cena a výkon tento: Mluvím jen o střední třídě. nVidia Geforce 8800GS (384MB, 192bit) - cenou 3200-4000 kč Ati radeon 3850 (256 a 512MB, 256bit) - cenou 3400-4400 kč nVidia Geforce 9600GT (512MB, 256bit) - cenou 4000-5000 kč Ati radeon 3870 (512MB, 256bit) - cenou 4000-5000 kč nVidia Geforce 8800GT (256MB a 512 MB, 256bit) - cenou 5000-7000 kč nVidia Geforce 8800 GTS nová edice (512 MB, 256bit) - cenou 6500-8000 kč Ati radeon 3870 X2 (2x 512MB, 256bit) - cenou 9500-11000 kč Pak se najdou ještě občas staré modely nebo slabší modely. :-)
Fluke
0 0
reagovat
sweet. tak to zas penize vydelany za celej tejden pudou do pryc. pripoctu-li k tomu tu tunu DVDcek co sem ted objednal, opet zacinam mit ten blbej pocit vzdalujici se moznosti koupit poradnou televizi behem pristich deseti let:D
489622
sweet. tak to zas penize vydelany za celej tejden pudou do pryc. pripoctu-li k tomu tu tunu DVDcek co sem ted objednal, opet zacinam mit ten blbej pocit vzdalujici se moznosti koupit poradnou televizi behem pristich deseti let*:D*
0 0
reagovat
tak dneska už mám za sebou první dvě epizody star wars. večer si dám třetí a zítra zbylý tři
cháchááááá
489621
tak dneska už mám za sebou první dvě epizody star wars. večer si dám třetí a zítra zbylý tři cháchááááá
0 0
reagovat
Potvrzení No Country for Old Men link ;). Ale neradoval bych se co se týče Bueny Visty, je to pravděpodobně proto, že jinde ve světě to distibuuje Paramount:D.
489613
Potvrzení No Country for Old Men http://movietyme.blogspot.com/2008/03/region-free-blu-ray-test.html *;)*. Ale neradoval bych se co se týče Bueny Visty, je to pravděpodobně proto, že jinde ve světě to distibuuje Paramount*:D*.
0 0
reagovat

t_gon

8600 je taky střední třída a co si budem povídat, do týhle třídy se nikdy nic jinýho než 128bit sběrnice nestrkalo, takže bych to nebral jako ústřel, ale jako nulovej pokrok.
Kdyby 9600 byla už konečně vyjímka...ale záhadně to v každým testu zapoměli zmínit. Mluvím čistě technicky, ne že bych ji zrovna chtěl;)
489606
8600 je taky střední třída a co si budem povídat, do týhle třídy se nikdy nic jinýho než 128bit sběrnice nestrkalo, takže bych to nebral jako ústřel, ale jako nulovej pokrok. Kdyby 9600 byla už konečně vyjímka...ale záhadně to v každým testu zapoměli zmínit. Mluvím čistě technicky, ne že bych ji zrovna chtěl*;)*
t_gon
0 0
reagovat
imf > chtel si rict pro lidi s televizi je to fajn :D
489604
imf > chtel si rict pro lidi s televizi je to fajn *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Ne, nekde jsem cetl ze vse 9xxx budou minimalne 256bit, pac ustrel jako v pripade 8600 rady s malou sbernici by se opakovat nemel. A taky prozatimni vykon 9600 neni nic extra (:
489603
Ne, nekde jsem cetl ze vse 9xxx budou minimalne 256bit, pac ustrel jako v pripade 8600 rady s malou sbernici by se opakovat nemel. A taky prozatimni vykon 9600 neni nic extra (:
Fluke
0 0
reagovat

imf

Já mám ten analog strčenej do externího TV tuneru připojenýho do počítače, tak jsem přemýšlel, jestli se takhle nějak dá vyřešit DVB-C, ale jestli ne..asi se možná taky kouknu po nějakém satelitním řešení, ale proč nevyužít to co je doma (bude).
489600
Já mám ten analog strčenej do externího TV tuneru připojenýho do počítače, tak jsem přemýšlel, jestli se takhle nějak dá vyřešit DVB-C, ale jestli ne..asi se možná taky kouknu po nějakém satelitním řešení, ale proč nevyužít to co je doma (bude).
imf
0 0
reagovat
Njn... pro lidi se SCARTem je to fajn. ;)
489599
Njn... pro lidi se SCARTem je to fajn. ;)
0 0
reagovat
DVB-C je u UPCcka hodne velkej kvalitativni skok, docela sem cumel, kdyz nam to nainstalovali
489598
DVB-C je u UPCcka hodne velkej kvalitativni skok, docela sem cumel, kdyz nam to nainstalovali
0 0
reagovat
Ja mam momentalne analog UPC primo do compu... nestezuju si, ale kvalita, kdyz clovek zapocita vsemozna ruseni, je dost mizerna. Nemuzu si DVB-C kompozit strkat do projektoru, to bych byl kvalitou zase nekde v Praveku a mohl koukat jen na projektoru. UPC zatim chce nabizet s HDMI jen rekorder a ten bude stat mesicne desny prachy. Porad cekam na tu jejich HD nabidku ale nikde nic.

Tedy ne ze bych tu TV zas tak potreboval, mam to jako bonus k internetu. Asi bych mel premyslet spis o HD satelitu... DVB/S2 karte etc.
489596
Ja mam momentalne analog UPC primo do compu... nestezuju si, ale kvalita, kdyz clovek zapocita vsemozna ruseni, je dost mizerna. Nemuzu si DVB-C kompozit strkat do projektoru, to bych byl kvalitou zase nekde v Praveku a mohl koukat jen na projektoru. UPC zatim chce nabizet s HDMI jen rekorder a ten bude stat mesicne desny prachy. Porad cekam na tu jejich HD nabidku ale nikde nic. Tedy ne ze bych tu TV zas tak potreboval, mam to jako bonus k internetu. Asi bych mel premyslet spis o HD satelitu... DVB/S2 karte etc.
0 0
reagovat

HAL

Nějak se mi nepovedlo nikde zjistit jestli má 9600GT 256bit PCI-E sběrnici. Všude se akorát dozvíš, že má 256bit paměti, ale vzhledem ke střední třídě to tipuju na klasickou 128bit:- Nebo se mýlím?:)
489593
Nějak se mi nepovedlo nikde zjistit jestli má 9600GT 256bit PCI-E sběrnici. Všude se akorát dozvíš, že má 256bit paměti, ale vzhledem ke střední třídě to tipuju na klasickou 128bit*:-* Nebo se mýlím?:)
HAL
0 0
reagovat

imf

To sou..takže nezbývá než čekat, ale čím pak řešit, aby měl člověk doma nějaký solidní PVR, kterým budeš v PC televizi ovládat? Nebo je to neřešitelný a prostě se jen spolehnout na HDMI do monitoru?
489592
To sou..takže nezbývá než čekat, ale čím pak řešit, aby měl člověk doma nějaký solidní PVR, kterým budeš v PC televizi ovládat? Nebo je to neřešitelný a prostě se jen spolehnout na HDMI do monitoru?
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se