Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16761 - 16780 Napsat příspěvek
:o

Rave jim to nandal:+:D, Psema: to za chvíli dopíše
488418
*:o* Rave jim to nandal*:+**:D*, Psema: to za chvíli dopíše
0 0
reagovat
Rave si tu šanci prostě nemohl nechat ujít. Už jen chyběl, aby napsal, že má rád SW, fatasy a všechno s draky a kouzelníky.:D
488416
Rave si tu šanci prostě nemohl nechat ujít. Už jen chyběl, aby napsal, že má rád SW, fatasy a všechno s draky a kouzelníky.*:D*
0 0
reagovat

Rave

Ten tvuj koment tomu ovšem nasadil korunu :)
488415
Ten tvuj koment tomu ovšem nasadil korunu :)
Rave
0 0
reagovat
Tak to je nejblbější článek co jsem za poslední dobu četl. Skoro všechno jsou lži. Ten autor si spletl asi svoji profesi.
488409
Tak to je nejblbější článek co jsem za poslední dobu četl. Skoro všechno jsou lži. Ten autor si spletl asi svoji profesi.
0 0
reagovat
až si to přečte mihhi, tak mu rupne cévka
488407
až si to přečte mihhi, tak mu rupne cévka
0 0
reagovat
jakmile začal psát o nekompatibilitě s dvd, tak jsem přestal číst.:D
488406
jakmile začal psát o nekompatibilitě s dvd, tak jsem přestal číst.*:D*
0 0
reagovat

Scroochy

"Jiří Hlavenka je zakladatel společností Computer Press a InternetShops, novinář a autor odborných publikací."

Jak někdo takovej může psát takový kraviny, to mi ho vyndej8)
488405
"Jiří Hlavenka je zakladatel společností Computer Press a InternetShops, novinář a autor odborných publikací." Jak někdo takovej může psát takový kraviny, to mi ho vyndej*8)*
Scroochy
0 0
reagovat
488402
ROFL, [link="http://www.lupa.cz/clanky/hd-dvd-porazeno-a-neni-to-moc-dobra-zprava/"]dobrý bludy[/link]
0 0
reagovat
scroochy: už jsou.;)
488400
scroochy: už jsou.*;)*
0 0
reagovat

Psema

Budou i Blučka, co budou mít odfláklej authoring, to se neboj :)
488399
Budou i Blučka, co budou mít odfláklej authoring, to se neboj :)
Psema
0 0
reagovat
mám ozkoušený jak pálený, tak originální dvdčka (kvalitní i nekvalitní) a rozhřešení je tedy následující. Upscale PSka dokáže relativní kouzla úplně se vším, ať už do toho strčím 70% humus nebo vyleštěný Transformers. Jak říkal stčko, je to poznat a nemusíte být ani filmovej maniak, kterýmu už dvdčka vůbec nic neříkaj. Pokud je authoring v pořádku, není se čeho bát, pokud ne, třeste se strachy. Po ozkoušení originálky Smrtonosný pasti 2 mi málem vypadly bulvy jak moc je to dvdčko odfláknutý. Never more. Blu forever.
488377
mám ozkoušený jak pálený, tak originální dvdčka (kvalitní i nekvalitní) a rozhřešení je tedy následující. Upscale PSka dokáže relativní kouzla úplně se vším, ať už do toho strčím 70% humus nebo vyleštěný Transformers. Jak říkal stčko, je to poznat a nemusíte být ani filmovej maniak, kterýmu už dvdčka vůbec nic neříkaj. Pokud je authoring v pořádku, není se čeho bát, pokud ne, třeste se strachy. Po ozkoušení originálky Smrtonosný pasti 2 mi málem vypadly bulvy jak moc je to dvdčko odfláknutý. Never more. Blu forever.
0 0
reagovat

PS3 upscale

Nevyšilujte kluci:) algoritmus v PS3 + Cell dělá perfektní práci, originální DVD s kvalitním authoringem vypadá při upscale naprosto skvěle (screen po ruce bohužel nemám). Já bych to přirovnal k HR-HDTV kvalitě, to jsou 960x540? už nevím přesně.
Horší už to bude s odfláklým authoringem, kde není z čeho přepočítávat a to nemyslím zkomprimovaný DVD, ale např. náš oblíbený Magic Box (warner asi ne) a legendární Intersonic8), ale najdou se i jiní. Odfláklí ořezaný DVD poznáte určitě na první pohled;)

Karlos: wau, tak do toho mám chuť jít taky:+
488275
Nevyšilujte kluci:) algoritmus v PS3 + Cell dělá perfektní práci, originální DVD s kvalitním authoringem vypadá při upscale naprosto skvěle (screen po ruce bohužel nemám). Já bych to přirovnal k HR-HDTV kvalitě, to jsou 960x540? už nevím přesně. Horší už to bude s odfláklým authoringem, kde není z čeho přepočítávat a to nemyslím zkomprimovaný DVD, ale např. náš oblíbený Magic Box (warner asi ne) a legendární Intersonic*8)*, ale najdou se i jiní. Odfláklí ořezaný DVD poznáte určitě na první pohled*;)* Karlos: wau, tak do toho mám chuť jít taky*:+*
PS3 upscale
0 0
reagovat
To s tím upscalem mě právě taky zajímá. Ty zásadní filmy už mám doma v org. na dvd Saving private Ryan, Black hawk down, Sunshine, Blood diamond a kupovat na blu si je znova nebudu, tak chci vědět jak to bude vypadat.

Ty smahnutý dvd nevypadají špatně to snížení kvality na 80% neuškodí zase tak moc, ale chtěl bych vědět jak takové ořezané dvd bude vypadat na blu přehrávačích po tom upscalu. Jestli máte někdo nějaký ilustrační obrázek sem s ním;)
488272
To s tím upscalem mě právě taky zajímá. Ty zásadní filmy už mám doma v org. na dvd Saving private Ryan, Black hawk down, Sunshine, Blood diamond a kupovat na blu si je znova nebudu, tak chci vědět jak to bude vypadat. Ty smahnutý dvd nevypadají špatně to snížení kvality na 80% neuškodí zase tak moc, ale chtěl bych vědět jak takové ořezané dvd bude vypadat na blu přehrávačích po tom upscalu. Jestli máte někdo nějaký ilustrační obrázek sem s ním*;)*
0 0
reagovat
Jo, nedává.
488267
Jo, nedává.
0 0
reagovat
To nevim, ale nebrání mi to v tom, že ne silně uvažuju, ale pracuju na tom, že mi to přiletí domů... Říkal někdo, že HUT nedává poštovný???
488266
To nevim, ale nebrání mi to v tom, že ne silně uvažuju, ale pracuju na tom, že mi to přiletí domů... Říkal někdo, že HUT nedává poštovný???
0 0
reagovat
Proč je tam Lubezki jako režisér? :)
488264
Proč je tam Lubezki jako režisér? *:)*
0 0
reagovat
Chápu vaše BRD objednávky, ale tohle - link je naprosto ultimátní věc, i když je to jenom na tom dvdčku :)... ;)
488261
Chápu vaše BRD objednávky, ale tohle - http://www.thehut.com/hut/8556533.product je naprosto ultimátní věc, i když je to jenom na tom dvdčku :)... ;)
0 0
reagovat
A jak PS3 upscaluje originální dvdčka? Řekněme, že si budu pouště na Full HD telce přes PS3 nějaký dvdčko. Bude to vypadat hodně špatně nebo aspoň tak, aby to nebylo horší než dvdčko na normální televizi?
488258
A jak PS3 upscaluje originální dvdčka? Řekněme, že si budu pouště na Full HD telce přes PS3 nějaký dvdčko. Bude to vypadat hodně špatně nebo aspoň tak, aby to nebylo horší než dvdčko na normální televizi?
0 0
reagovat
To je jako moje angličtina :D
488257
To je jako moje angličtina :D
0 0
reagovat
Tady 3 nejvypečenější perly Samsungu, hlavně co znamená to první vědí asi jen oni:D link link link :D
488250
Tady 3 nejvypečenější perly Samsungu, hlavně co znamená to první vědí asi jen oni*:D* http://ref.mihhi.cz/samsung.png http://ref.mihhi.cz/samsung0.png http://ref.mihhi.cz/samsung3.png *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se