Njn, ale tahle 6600GT utrpela par valecnych zraneni. :)
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
. Nejaky ATI. Ted si uvedomuju, ze uz ho mam ctvrtym rokem a krom nefunkcniho vetraku na zdroji zatim pohoda (teda o vanocich prestal fungovat i vetrak na procaku, takze to ted bylo dva mesice vypnuty...az ted o vikendu me napadlo vysat prach a tradáá...zase slape:)) a o vymene uz ani neuvazuju. Notas mam nejakej ... jee, ja uz nevim co :D, kazdopadne ten zvladne vsecicko, takze taky spokojenost. Nejaky dvoujadrovy neco 

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
..ale už se bojím o poměr kvalita/kvantita (prosím žádné vtipné poznámky
) a možná bude lepší použít jiné slovo, "nadprodukce"
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Možná si nakonec něco pořídím
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
imho zrovna člověk, kterej si to kupuje si to podle mě nebude strkat do dvd playeru, celej nápad používat DVD video mi přijde úletovej, ale souhlas téma úplně jinam, takže už nerejpu.|
reagovat
|
|
reagovat
|