Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16541 - 16560 Napsat příspěvek
Njn, ale tahle 6600GT utrpela par valecnych zraneni. :)
489522
Njn, ale tahle 6600GT utrpela par valecnych zraneni. :)
0 0
reagovat

imf

U mňa doma sa váľajú ešte staršie kúsky - GeForce 6200, Matrox S3 už ani neviem aká a Voodoo 3 2000 PCI. Podotýkam, že všetky sú stále plne funkčné 8)
489521
U mňa doma sa váľajú ešte staršie kúsky - GeForce 6200, Matrox S3 už ani neviem aká a Voodoo 3 2000 PCI. Podotýkam, že všetky sú stále plne funkčné *8)*
imf
0 0
reagovat

Silence

Nemuzes mi tu grafiku vyfotit? Nechce se mi verit, ze jeste funguje. ;
489520
Nemuzes mi tu grafiku vyfotit? Nechce se mi verit, ze jeste funguje. ;
Silence
0 0
reagovat
imf: Vždyť to můžeš napsat za mě... 8)

Takže stručně: Athlon 2800+ (2.08GHz), GeForce 6600GT, 2GB RAM, 440 GB HDD, WinXP

A ani si nestěžuju... 720p v naprostém klidu, 1080p jak kdy :), těch několik her, co chci hrát taky funguje... takže jenom na nějaké to komfortnější střihání by se hodila (mnohem) nadupanější mašinka... dočkej času....
489519
imf: Vždyť to můžeš napsat za mě... *8)* Takže stručně: Athlon 2800+ (2.08GHz), GeForce 6600GT, 2GB RAM, 440 GB HDD, WinXP A ani si nestěžuju... 720p v naprostém klidu, 1080p jak kdy :), těch několik her, co chci hrát taky funguje... takže jenom na nějaké to komfortnější střihání by se hodila (mnohem) nadupanější mašinka... dočkej času....
0 0
reagovat
pocitace pocitace .... ja uz si ani nepamatuju, co v tom stolnim mam za vnitrnosti. Snad P4 3,42Ghz, 1GB RAM a zbytek nevim :D. Nejaky ATI. Ted si uvedomuju, ze uz ho mam ctvrtym rokem a krom nefunkcniho vetraku na zdroji zatim pohoda (teda o vanocich prestal fungovat i vetrak na procaku, takze to ted bylo dva mesice vypnuty...az ted o vikendu me napadlo vysat prach a tradáá...zase slape:)) a o vymene uz ani neuvazuju. Notas mam nejakej ... jee, ja uz nevim co :D, kazdopadne ten zvladne vsecicko, takze taky spokojenost. Nejaky dvoujadrovy neco :D
Kazdopadne na obou XPcka samo :+
489518
pocitace pocitace .... ja uz si ani nepamatuju, co v tom stolnim mam za vnitrnosti. Snad P4 3,42Ghz, 1GB RAM a zbytek nevim *:D*. Nejaky ATI. Ted si uvedomuju, ze uz ho mam ctvrtym rokem a krom nefunkcniho vetraku na zdroji zatim pohoda (teda o vanocich prestal fungovat i vetrak na procaku, takze to ted bylo dva mesice vypnuty...az ted o vikendu me napadlo vysat prach a tradáá...zase slape:)) a o vymene uz ani neuvazuju. Notas mam nejakej ... jee, ja uz nevim co :D, kazdopadne ten zvladne vsecicko, takze taky spokojenost. Nejaky dvoujadrovy neco *:D* Kazdopadne na obou XPcka samo *:+*
0 0
reagovat

křysař ľubo

Já židli mám, ale většinu času ji používám jako odkládací plochu pro notebook, klávesnici, myš a dálkový ovladač. :)
489516
Já židli mám, ale většinu času ji používám jako odkládací plochu pro notebook, klávesnici, myš a dálkový ovladač. :)
křysař ľubo
0 0
reagovat

rcorp

Ja pre istotu pri počítači ani žiadnu stoličku nemám - pracujem na ňom čisto z postele ;)
489515
Ja pre istotu pri počítači ani žiadnu stoličku nemám - pracujem na ňom čisto z postele *;)*
rcorp
0 0
reagovat

deiwi

Snad jo:D..ale už se bojím o poměr kvalita/kvantita (prosím žádné vtipné poznámky:)) a možná bude lepší použít jiné slovo, "nadprodukce"8)
489514
Snad jo*:D*..ale už se bojím o poměr kvalita/kvantita (prosím žádné vtipné poznámky*:)*) a možná bude lepší použít jiné slovo, "nadprodukce"*8)*
deiwi
0 0
reagovat

Silence

Tak se nestyd a taky se pochlub. ;)
489513
Tak se nestyd a taky se pochlub. ;)
Silence
0 0
reagovat

Fluke

Gauč? Pch! Já můžu hrát z postele. :D
489512
Gauč? Pch! Já můžu hrát z postele. *:D*
Fluke
0 0
reagovat

mihhi

Já to docela chápu, když makáš na kompu, tak potom hned na něm relaxovat:) Hlavně ten gauč !
489511
Já to docela chápu, když makáš na kompu, tak potom hned na něm relaxovat:) Hlavně ten gauč !
mihhi
0 0
reagovat
imf: Ok, ok... 8)
489510
imf: Ok, ok... *8)*
0 0
reagovat
Neplakej Lukáši :D zase si to "nahoníš"
489508
Neplakej Lukáši *:D* zase si to "nahoníš"
0 0
reagovat
To si pamatuju - na PS 1 jsem hrál pořád, na PC je to dost slabé, her tu mám dost, ale skoro nehraju?). Možná si nakonec něco pořídím?)
489509
To si pamatuju - na PS 1 jsem hrál pořád, na PC je to dost slabé, her tu mám dost, ale skoro nehraju*?)*. Možná si nakonec něco pořídím*?)*
0 0
reagovat
Zatr, zas to vynulování.

Všiml jsem si, jak je pro pracujcího člověka daleko snažší sednout ke konzolové hře než si zahrát na kompu, i to bude jeden z důvodů většího prodeje konzolovejch her:)
489507
Zatr, zas to vynulování. Všiml jsem si, jak je pro pracujcího člověka daleko snažší sednout ke konzolové hře než si zahrát na kompu, i to bude jeden z důvodů většího prodeje konzolovejch her*:)*
0 0
reagovat
Nechceš vědět, co všechno si já nezahraju... naštěstí film žere všechen čas ;)

Ale nebudeme tady chlapce trápit tímhle úpěním o mašinách ze středověku :)
489506
Nechceš vědět, co všechno si já nezahraju... naštěstí film žere všechen čas ;) Ale nebudeme tady chlapce trápit tímhle úpěním o mašinách ze středověku :)
0 0
reagovat
Sdílená grafika co byla out už před dvěma roky, Crysis si na tom nezahraju, ale vzhledem k tomu, že bych na to stejně neměl čas, je mi to jedno :)
489505
Sdílená grafika co byla out už před dvěma roky, Crysis si na tom nezahraju, ale vzhledem k tomu, že bych na to stejně neměl čas, je mi to jedno :)
0 0
reagovat

deiwi

No, 2000+ znamená 1,67 GHz :D
Ale uznávám, že o tý grafárně jsem nikdy neslyšel ;D
489504
No, 2000+ znamená 1,67 GHz :D Ale uznávám, že o tý grafárně jsem nikdy neslyšel ;D
deiwi
0 0
reagovat

imf

No aspoň by mohli objevit věcičku jménem widescreen;) imho zrovna člověk, kterej si to kupuje si to podle mě nebude strkat do dvd playeru, celej nápad používat DVD video mi přijde úletovej, ale souhlas téma úplně jinam, takže už nerejpu.
489503
No aspoň by mohli objevit věcičku jménem widescreen*;)* imho zrovna člověk, kterej si to kupuje si to podle mě nebude strkat do dvd playeru, celej nápad používat DVD video mi přijde úletovej, ale souhlas téma úplně jinam, takže už nerejpu.
imf
0 0
reagovat
Delaji DVDcko tak, aby slo prehrat v DVD prehravaci... tj. primarne se tam davaji veci v MPEG-2 PAL... a jsou tam hodiny a hodiny obsahu... HD by to zbytecne omezoval... ale to je tema uplne jinam.
489502
Delaji DVDcko tak, aby slo prehrat v DVD prehravaci... tj. primarne se tam davaji veci v MPEG-2 PAL... a jsou tam hodiny a hodiny obsahu... HD by to zbytecne omezoval... ale to je tema uplne jinam.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se