Psema
Nijak moc to neuspělo v kinech to je pravda, ale když jsem to viděl poprvé, čuměl jsem jako puk. V té době holt ještě grafika na pc a 3d animace nebyly na takové urovni jako dnes.
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jsem se rozmyšlel, který film si koupím první. Na startu byly jen ty filmy, co se prodávájí u nás. 5 semifinalistů a to Patriot, Black hawk down, Spiderman 3, Final Fantasy:The spirit within a Casino royale. Tak jsem zašel do EW (599 kč je na české poměry lákavé), Hm ze semifinále postoupily tři. (Spiderman 3 ani Patrio = mé favority neměly
) Takže jsem se rozhodoval Black hawk down (velké mínus to, že to není ta finální prodloužená edice), Casino Royale (kterému zase vytýkaly v recenzích ne zrovna skvělý obraz) a Final Fantasy. Mno vylezlo toto.



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|