Dopredu upozornujem usetrite si tie vase vtipne poznamky, ale neviete ci unrated verzia Hostelu bude mat u nas tie iste bonusy ako v USA?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(byl to jen dotaz, tak me hned pls nezente zpatky do pralesa
)|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

Myslím si, že by pak ani tenhle trhák moc nevydělal!
|
reagovat
|