
jejda,najednou koukám že Scanner Darkly už je za dveřma...tak to bych se měl co nejdřív vrhnout na předlohu

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(byl to jen dotaz, tak me hned pls nezente zpatky do pralesa
)|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|