Jezis proc to nejdete resit na chatu... tady to fakt hnojite, chlapci. ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

Myslím si, že by pak ani tenhle trhák moc nevydělal!
|
reagovat
|
Dnes letí spíš černá a šedá - u té se nedá nic zkazit!!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|