MichaelBay: Stves me, ja to chtel dat do klipu az o pulnoci. Pridte kdyz me budes predbihat s necim z movieboxu tak te smazu. Pamatuj, vzdyt u Poseidonu jsme to zvladli :-)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
...anyway vypada to fakt luxusne, obzvlast triky sou fuckin´freakin´!|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, tak mě dost přeběhl mráz po zádech.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|