ha, prave sem propad na skole ze dvou premdetu! hura matice a chemii!!! jipíííí! a odchazim...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) vjíždím do zákazů... Tak se budu muset nějak krotit, páč vyhazovat pak další peníze se mi nechce........ to jsem si radši mohl pošetřit na projektor od imfa
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|



|
reagovat
|
. Ináč samozrejme prajem veľa šťastia a slepého policajta 
|
reagovat
|
btw. nikoho to zřejmě zajímat nebude, ale já to prostě musím říct.... zítra dělám zkoušky na řidičák, tak na mě zkuste myslet (v dobrém) :o))
|
reagovat
|
|
reagovat
|