scroochy: hezka pripominka, vzhledem k tomu, ze ta novinka vysla o tri minuty pozdejc. Ses asi medium. ;) Jinak Poseidon se zda pravdepodobnej, ale je to taaaaaak pozde.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
, pořád běhá a šípy z ní můžete sebrat. Nebýt těhle blbých chyb, bylo by to na 10/10. Jinak běhá to hodně slušně i na A2600+, 1GB RAM, 6600GT v 1280x960 na střední detaily.|
reagovat
|
|
reagovat
|
Asi to bude fakt erotak v kine..
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|