
mhsh
Tak to jsem na to zvědav, jaké to bude... Já si dal demo nového Tomb Raidera a byl jsem mile překvapen po propadáku jménem Angel of Darknes. Hraje se to dobře, ikdyž mi ty kamery občas štvou a vypadá to dost pěkně. Už se těším na oboje a konečně snad něco dohraji po dlouhé době... Za pár dní začnu 

|
reagovat
|
, pořád běhá a šípy z ní můžete sebrat. Nebýt těhle blbých chyb, bylo by to na 10/10. Jinak běhá to hodně slušně i na A2600+, 1GB RAM, 6600GT v 1280x960 na střední detaily.
Asi to bude fakt erotak v kine..
jsem hrál Oblivion a 111 nových příspěvků.


