scroochy
No Superman je od Warnerů, takže bych to viděl na Poseidon, ale M:I-3 může přinést také libové trailery třeba i teaser na Transformers když je to oboje od Paramount!! Ale spíš by mě zajímal trailer na Piráty 2!!
|
reagovat
|


Asi to bude fakt erotak v kine..
jsem hrál Oblivion a 111 nových příspěvků.
