Technicka zkouska dneska dopoledne probehla ok, takze zitra snad bude vsechno k plne spokojenosti... predem upozornujeme, ze to nebude HD, v ramci co nejpestrejsiho vyberu jsme vysavali vetsinou online zdroje... nicmene i 15MB Sin City na velkem platne vypada rozumne a hlavne kdyz se rozezni ty riffy, ma to ten spravny efekt. ;) Co se tyce nas musketyru, me pozna kazdej podle ikonky, Shushika taky vypada stejne jako na ikonce a ti dva prijdou v kostymech Supermana a Catwoman. ;)
|
reagovat
|
jo hele a nejaka dohra s poradately nekde v hospudce asi nebude, co? 

